archirama.pl

Konkurs na projekt mebla

Magazyn eVolo zaprasza do konkursu na projekt mebla – najbardziej liczy się pomysłowość

Konkurs na projekt mebla

Nowy pomysł na mebel, czyli konkurs eVolo

Fot: http://www.evolo.us/competition/

Design i moda


Przeglądając strony internetowe, branżowe magazyny i grube albumy łatwo dojść do starego wniosku, że w projektowaniu mebli wszystko już było. Organizatorzy koncepcyjnego konkursu VMODERN Furniture Design Competition zachęcają do dalszego szukania innowacji i pytają o przyszłość meblarstwa.

Na konkurs można nadsyłać zdjęcia wdrożonych do produkcji obiektów, prototypów, a także projekty które nie wyszły poza stadium wizualizacji. Samo hasło „mebel” traktowane jest równie swobodnie, zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu mogą zgłaszać projekty foteli, krzeseł, taboretów, stołów, regałów, wszelkiego rodzaju lamp itd. Biorąc pod uwagę liberalne podejście do funkcjonalności mebli, szansę mają nawet najbardziej fantastyczne wizje; eVolo od dawna organizuje konkursy, w których najważniejsza jest kreatywność projektantów. Regulamin wymienia wśród kryteriów także wykonalność, funkcjonalność i estetykę obiektu.

Termin rejestracji w konkursie na projekt mebla mija 20 września 2016, najpóźniej tydzień później należy nadesłać pracę konkursową. Ogłoszenie wyników planowane jest na 8 listopada 2016.
Główna nagroda wynosi 2000 dolarów, dwie kolejne odpowiednio 1000 i 500 dolarów.

Więcej informacji na stronie konkursowej: http://vmodern.com/2016/03/2016-furniture-design-competition/

Autor: KZ
Zdjęcia: http://www.evolo.us/competition/
Data publikacji: 19.08.2016 15:19

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.