Design
DESIGN

Kupno systemu rynnowego przez internet? Od kształtki po rynnę, czyli Galeco Assistance

  • Komentarze

System rynnowy kupiony przez internet? Bryła domu zabezpieczona przed wodą

Galeco Assistance - pomoc w montażu systemów rynnowych

Fot: Galeco

Zakupy przez internet stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Montaż systemu rynnowego czasem staje w miejscu, gdy zabraknie kilku elementów – zakupiona przez internet kształtka dostarczona zostanie przez kuriera

Remont domu, a tym bardziej jego budowa wiąże się z dużymi wydatkami i kupnem wielu różnych materiałow budowlanych. Choć starannie przygotowana lista zakupów pomaga, i tak często okazuje się, że na budowie zabrakło jakiegoś drobiazgu. Szybkie zakupy przez internet mogą być w tej sytuacji ratunkiem. Firma Galeco, producent systemów rynnowych, udostępniła narzędzie Galeco Assistance, pomagające w znalezieniu i zakupie potrzebnej części.

Prosty w obsłudze formularz umożliwia zamówienie potrzebnych kształtek, które dostarczone zostaną szybko dzięki sieci hurtowników Galeco. Szybkość to główny walor tej usługi. Potrzebne części dostarczane są na miejsce w ciągu jednej doby. Przed upływem 24 godzin zamówiona część systemu rynnowego znajdzie się na placu budowy. Pośpiech jest ważny nie tylko dlatego, że czas to pieniądz, a przestoje na budowie to niepotrzebny wydatek dla inwestora.  Brak kilku drobnych elementów może oznaczać poważne problemy  - system rynnowy chroni ściany zewnętrzne przed zawilgoceniem, ale tylko wtedy, gdy jest zmontowany. Nagła letnia burza, brak rynien – i fasada zamoczona, a to może oznaczać kolejne niezaplanowane wydatki. , a tym samym ograniczyć niezaplanowane wydatki.

Galeco Assistance umożliwia zakup wszelkich kształtek – części systemu rynnowego Galeco. Nie jest jednak zaprojektowany jako alternatywa dla tradycyjnych zakupów w składzie budowlanym czy hurtowni. Za pośrednictwem Galeco Assistance nie można kupić całego systemu rynnowego, a tylko brakujące elementy, przy czym wartość zakupów nie może przekroczyć kwoty 150 zł brutto System dostępny jest na stronie www.e-galeco.pl.

Więcej informacji o systemach rynnowych – jaki system wybrać, wady i zalety różnych rozwiązań, parametry >>  

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Galeco
Data publikacji: 1.08.2014 06:00
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.