archirama.pl

NOWOCZESNE MEBLE. Nowe krzesła z LAB

Szukasz nowoczesnych mebli? Urządzasz mieszkanie? Poszukaj inspiracji w showroomie LAB. Zobacz krzesła, które zaprezentowano na targach designu w Mediolanie.

Krzesło Porro

Krzesło Porro, model Gentle jest reinterpretacją klasycznego kształtu krzesła. Grupa Front nadała mu czystą i nowoczesną formę. Projekt Front.

Fot: LAB

Krzesło MDF Italia, model Bend, projekt Jehs + Laub Nowe krzesło zaprojektowane zostało w kilku różnych wariantach. Posiada nowoczesne wzornictwo, które podkreśla łagodnie wygięta aluminiowa rama. Szeroka gama rodzajów wykończeń sprawia, że krzesło przeznaczone jest do użytku domowego jak również do używania w przestrzeni publicznej. Krzesło Porro, model Gentle, projekt Front Jest reinterpretacją klasycznego kształtu krzesła.

>>Tip Ton krzesło prosto z Vitry

Grupa Front nadała mu czystą i nowoczesną formę. Rama wygięta jest z jasnego drewna. Jej tylna część pomalowanego kontrastowo w kolorze czarnym. Siedzisko tapicerowane skórą. Krzesło Porro, model Neve, projekt Piero Lissoni Krzesło Neve pojawiło się w wersji z miękkim tapicerowanym siedziskiem, które dostępne jest w wykończeniu ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Krzesło może posiadać podłokietniki lub być ich pozbawione.

Autor: materiały prasowe, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: LAB
Data publikacji: 14.08.2012 14:14

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.