Design
DESIGN
Zobaczcie niezwykłą bryłę fotela – architektura wnętrza

Nowoczesne wnętrza zimą. Fotel i sweter - dwa w jednym

  • Komentarze

Nowoczesne wnętrza zimą powinny dawać mieszkańcom ciepłe schronienie. Dlatego też architektura wnętrza stara się dostosować do trudnych warunków za oknem. Pomysłem na przetrwanie może być niezwykły fotel z portfolio projektantki Agi Brzostek. Jego bryła scalona z cieplutkim kocem to świetny pomysł na polskie mrozy.

Nowoczesne wnętrza to jedna z działalności Agi Brzostek na co dzień zajmującej się projektowaniem ubrań. Swoim portfolio ma również niezwykły fotel, który sprawi, że architektura wnętrz stanie się przytulnie zimowa.

Architektura wnętrza – zimowa bryła dwa w jednym

Bryła Autumn/Winter Chair wykonana jest ze styroduru. Siedzisko i oparcie dodatkowo pokryte jest miękka gąbką, która zapewnia komfortowy wypoczynek. Nie to jednak jest najważniejszym elementem mebla z portfolio projektantki. To co sprawia, że idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza zimą to scalenie mebla z ciepłym wełnianym kocem.

Nowoczesne wnętrza – fotel dostosowany do indywidualnych potrzeb

Ciepły wełniany pled jest zdejmowany a bryłę można dostosować do indywidualnych potrzeb dodając lub odejmując jej poszczególne części. Wełniana kieszeń z kolei służy do przechowywania np. gazet czy książek.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.