archirama.pl

Nowoczesne wnętrza zimą. Fotel i sweter - dwa w jednym

Nowoczesne wnętrza zimą powinny dawać mieszkańcom ciepłe schronienie. Dlatego też architektura wnętrza stara się dostosować do trudnych warunków za oknem. Pomysłem na przetrwanie może być niezwykły fotel z portfolio projektantki Agi Brzostek. Jego bryła scalona z cieplutkim kocem to świetny pomysł na polskie mrozy.

Nowoczesne wnętrza to jedna z działalności Agi Brzostek na co dzień zajmującej się projektowaniem ubrań. Swoim portfolio ma również niezwykły fotel, który sprawi, że architektura wnętrz stanie się przytulnie zimowa.

Architektura wnętrza – zimowa bryła dwa w jednym

Bryła Autumn/Winter Chair wykonana jest ze styroduru. Siedzisko i oparcie dodatkowo pokryte jest miękka gąbką, która zapewnia komfortowy wypoczynek. Nie to jednak jest najważniejszym elementem mebla z portfolio projektantki. To co sprawia, że idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza zimą to scalenie mebla z ciepłym wełnianym kocem.

Nowoczesne wnętrza – fotel dostosowany do indywidualnych potrzeb

Ciepły wełniany pled jest zdejmowany a bryłę można dostosować do indywidualnych potrzeb dodając lub odejmując jej poszczególne części. Wełniana kieszeń z kolei służy do przechowywania np. gazet czy książek.

Autor: Filip Pabjas
Data publikacji: 22.01.2013 15:29

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.