archirama.pl

Nowoczesne wnętrze. Jakie oświetlenie proponuje CablePower? Zobacz galerie zdjęć!

Nowoczesne wnętrze to idealne miejsce dla produktów CablePower produkującej nietypowe oświetlenie. Przekonaj się, że proste nie znaczy nudne.

Nowoczesne wnętrze. Jakie oświetlenie proponuje CablePower? Zobacz galerie zdjęć!
Fot: CablePower

Nowoczesne wnętrze jest proste, minimalistyczne i bezpretensjonalne – dokładnie takie jak lampy produkowane i projektowane przez markę CablePower. Oświetlenie nowoczesnych wnętrz według Mai Kostykiewicz i Marka Kostkiewicza, właścicieli CablePower składa się jedynie z kabla i żarówki.
Firma powstała w 2009 roku w Warszawie. Bodźcem do założenia CablePower była chęć stworzenia prostych, ale nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych, które idealnie prezentują się m.in. w nowoczesnych wnętrzach.
Już rok później przypieczętowała swoją obecność na rynku oświetleniowym i aranżacji nowoczesnych wnętrz nagrodą "must have" przyznawaną w ramach Łódź Design Festival (2010 rok).

Jakie oświetlenie do nowoczesnych wnętrz oferuje CablePower?

Znakiem rozpoznawczym marki CablePower są kolorowe kable w oplotach z oprawką i żarówką. Dostępne są w zasadzie w każdej barwie, dlatego też nie ma problemu aby dobrać oświetlenie CablePower do dowolnej aranżacji nowoczesnego wnętrza zarówno mieszkania, hotelu, restauracji czy loftu. Marka CablePower wciąż poszukuje nowych inspiracji i rozwiązań w oświetleniu nowoczesnych wnętrz. Oferując najpierw oświetlenie Cabelone, obecnie rozwinęła ofertę o nowe rodzaj oświetlenia do nowoczesnych wnętrz. Seria Multicable, składająca się z kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu połączonych kabli i jest świetnym rozwiązaniem do oświetlenia zarówno dużych przestrzeni jaki i traktowania lamp jako żyrandoli. Podobnie jest z Medusą i Medusą XL. Z jednej maskownicy sufitowej wyprowadzonych jest kilka kolorowych kabli. Podwieszone na transparentnych żyłkach tworzą w nowoczesnym wnętrzu niesamowite żyrandole. Static XL natomiast to oświetlenie podłogowe i tak jak inne lampy marki CablePower składa się z kolorowego usztywnionego kabla o ogromnej świecącej żarówki. Oświetlenie CabelPower można znaleźć w pracach zarówno polskich projektantów jak i zagranicznych. Marka współpracuje m.in. z Tomkiem Rygalikiem, Zuzanną Malinowską, Filipem Gałuszko, z pracownią Tabanda, z Cinking Studio z Hiszpanii.
Czy chcielibyście mieć takie oświetlenie w nowoczesnych wnętrzach?
Więcej informacji na temat CabelPower można znaleźć w portalu Archirama.pl w zakładce portfolio!

 

Autor: Marta Peter
Zdjęcia: CablePower, materiały prasowe
Data publikacji: 5.03.2013 16:58

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.