archirama.pl

OKK! design. Dziesiąta edycja

Zakończyła się dziesiąta edycja OKK! design. W przestrzeni Mysia 3 w Warszawie po raz kolejni spotkali się projektanci i osoby zainteresowane wzornictwem

OKK! design. Dziesiąta edycja

W dziesiątej edycji OKK! design uczestniczyło ok. 200 gości

Fot: materiały prasowe OKK! Design

Jesienne spotkanie odbyło się pod hasłem Dobre dziś – lepsze jutro. Ten otwarty tytuł wskazuje na otwartą formułę dziesiątego, jubileuszowego spotkania. Rzeczywiście, podczas wydarzenia spotkały się osoby zajmujące się różnymi dziedzinami wzornictwa i wieloma jego aspektami, od projektantów po komentujących nowości blogerów i vlogerów. Spotkanie rozpoczęła Olga Kisiel-Konopka, pomysłodawczyni cyklu spotkań OKK! design i właścicielka agencji PR – OKK!

Stałym gościem wydarzeń był Robert Majkut. Projektant przygotował wykład Suprematyzm, Kalifornia i inne efekty świetlne. Punktem wyjścia była prezentacja najnowszego konceptu moskiewskiego Kina Mori Cinema-IMAX w kontekście odpowiedzialnego designu. Daniel Welfel, specjalista od nowych technologii pokazał z kolei wirtualną rzeczywistość, która doskonale sprawdza się w projektowaniu wnętrz. Goście mogli się osobiście o tym przekonać, zakładając specjalne gogle.

O rozwijającej się bujnie blogosferze wnętrzarskiej opowiadała Ula Michalak autorka bloga Interiorsdesignblog.com oraz pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Teorię projektowania oświetlenia we wnętrzu z aspektami jej praktycznego zastosowania omówił Miłosz Kowalski, architekt, wieloletni wykładowca na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz w Szkoleniowej Placówce Oświatowej Creator.

Natomiast o tym w jaki sposób osiągnąć komfort akustyczny we wnętrzach opowiadał przedstawiciel EVERSPACE i BEJOT - Marcin Zastawnik, specjalista ds. akustyki w firmie ProperSound, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego, doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki oraz członek Laboratorium Akustyki Technicznej na AGH w Krakowie. Agnieszka Kowalska-Maksym – architekt, kierownik działu Design w firmie Tremend świadczącej usługi projektowe oraz wsparcie w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego tłumaczyła niuanse różnorodności w hotelach ekonomicznych.

I wreszcie Anna Grużewska – wieloletnia dziennikarka wnętrzarska, obecnie zastępczyni redaktora naczelnego czasopisma „Czas na wnętrze” podpowiadała projektantom w jaki sposób skutecznie promować swoje projekty i jak najlepiej zaistnieć w mediach wnętrzarskich.
OKK! design to cykl spotkań z dobrym wzornictwem, które już od lat przyciąga architektów, projektantów wnętrz, a także licznych przedstawicieli branży związanej z wyposażeniem i dekoracją wnętrz.


Autor: KZ
Zdjęcia: materiały prasowe OKK! Design
Data publikacji: 24.11.2016 12:30

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.