archirama.pl

Opakowanie z designem. Z takim designem kawa smakuje lepiej

Brazylijska kawa uchodzi za najlepszą na świecie. Taka kawa jeszcze lepiej smakuje, gdy opakowanie ma odpowiedni design.

Kawa w designerskim opakowaniu 1

Czas na kawę. Ale w odpowiednim, designerskim opakowaniu 

Fot: Guilherme Karklin/www.behance.net/karklin

Guilherme Karklin to brazylijski grafik i designer. Jego kubeczki i opakowania na kawę pokazują, że nie tylko produkt ma znaczenie, ale również jego opakowanie. Odpowiedni design podkreśla charakter produktu, a także przyciąga uwagę konsumenta. Kubeczki na kawę zaprojektowane przez Kaklina przykuwają uwagę dokładnością detali. Proste czarno – białe zestawienie kolorów nadają opakowaniu wrażenie ekskluzywnego.

Kawa z designem

Z drugiej strony to papierowy kubek na kawę. A jednak design opakowanie świadczy, że kawa w kubeczku musi być naprawdę wyjątkowa. Kawy trzeba by spróbować osobiście. Ale z takim designem opakowanie wygląda naprawdę apetycznie.

>>To półka czy fotel? Ten designerski mebel łączy jedno i drugie

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Guilherme Karklin/www.behance.net/karklin
Data publikacji: 19.07.2012 14:25

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.