archirama.pl

Pikseloza w dizajnie - Pixel Chair projektu Vivian Chiu

To nie słabej jakości zdjęcie, lecz interesujący pomysł młodej projektantki mebli, Vivian Chiu. Krzesło zbudowane z malutkich drewnianych sześcianów - niczym pikseli

Pikseloza w dizajnie - Pixel Chair projektu Vivian Chiu

Pixel Chair, Vivian Chiu

Fot: vivianchiudesigns.com

Vivian Chiu, studentka Wydziału Projektowania Mebli w Rhode Island School of Design ma bardzo nietuzinkowe pomysły. Jednym z jej projektów jest Pixel Chair. Krzesło zbudowane z malutkich (1,25 x 1,25 cm) drewnianych kostek. Swoim wyglądem przypomina ono słabej jakości cyfrowe zdjęcie.

Ten pracochłonny projekt jest również ciekawym przykładem na to, że inspirację można czerpać nawet z błachych i codziennych zjawisk.

Krzesło jest wykonane z drewna klonowego i ma wymiary ok 40 x 80 x 40 cm

Więcej: vivianchiudesigns.com

Autor: MI
Zdjęcia: vivianchiudesigns.com
Data publikacji: 12.07.2011 14:50

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.