Design
DESIGN

Projektowanie uzależnia...

  • Komentarze

OKK! Design 9. Współczesny design i architektura wnętrz w Polsce

Nowa edycja OKK! Design

Fot: materiały prasowe OKK Design

Design, architektura wnętrz, nowe produkty – kolejna edycja OKK! Design w Warszawie. Tym razem pod hasłem Projektowanie uzależnia

OKK! Design

Dziewiąte spotkanie z prowadzonego przez Olgę Kisiel-Konopkę cyklu OKK! Design odbędzie się po raz kolejny w budynku przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Jak zawsze, o projektowaniu opowiadać będą praktycy. Do udziału we wrześniowym spotkaniu zaproszeni zostali między innymi Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz, właściciele Grynasz Studio. Warszawska pracownia zajmuje się różnymi dziedzinami wzornictwa – w dorobku ma zarówno aranżacje wystaw, jak wielki Nos Eugeniusza , część instalacji przygotowanej przez Fundację Form i Kształtów. Inne prace biura to m.in. ceramiczny kubek inspirowany polskim wzornictwem PRL, skakanka-dynamo z dwoma latarkami oraz system modułowych mebli Bibliotekarka.

O aranżacji przestrzeni prywatnych i publicznych mówić ma dr Jan Sikora – architekt wnętrz, członek IIDA (Światowe Stowarzyszenie Architektów Wnętrz z siedzibą w USA). Do jego najbardziej znanych realizacji należą Stacja Kultury w Rumii w zaadaptowanym dworcu kolejowym, wnętrze kościoła św. Teresy w Gdańsku, Mediateka w Sopocie. Poza tym projektuje aranżacje wnętrz restauracji i apartamentów.

Dagmara Jakubczak, autorka bloga FORelements poświęconego współczesnemu i klasycznemu wzornictwu również zajmuje się urządzaniem i stylizacją wnętrz.

Stałym gościem OKK! Design jest Robert Majkut, znany m.in. jako projektant fantazyjnej bryły fortepianu Whaletone, wnętrza Multikina Złote Tarasy w Warszawie oraz licznych wnętrz komercyjnych.

 9. edycja OKK! Design
Projektowanie uzależnia
5 września 2016, 13.00-20.00
Ul. Mysia 3, Warszawa

Tak wyglądało jedno z poprzednich spotkań:

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.