archirama.pl

Targi designu w Warszawie. Wzory - druga edycja Warszawskich Targów Designu rusza 24 sierpnia. Tym razem młodzi artyści zaprezentują designerskie lampy

Warszawskie Targi Designu Wzory odbędą się w przestrzeni Nowego Teatru w Warszawie już 24 sierpnia. Wystawcy zaprezentują oświetlenie zamieniając wystawową przestrzeń w strefę relaksu. Na gości czekają także inne atrakcje!

Targi designu w Warszawie. Wzory - druga edycja Warszawskich Targów Designu rusza 24 sierpnia. Tym razem młodzi artyści zaprezentują designerskie lampy

Warszawskie Targi Designu Wzory odbędą się w przestrzeni Nowego Teatru w Warszawie już 24 sierpnia. Wystawcy zaprezentują oświetlenie zamieniając wystawową przestrzeń w strefę relaksu. Na gości czekają także inne atrakcje!

Fot: materiały prasowe

Targi designu w Warszawie. Warszawskie Targi Designu Wzory odbędą się 24 sierpnia w Nowym Teatrze przy ulicy Madalińskiego 10/16 w Warszawie. Będzie to specjalna edycja targów, w całości poświęcona oświetleniu i designerskim lampom. Targi designu Wzory rozpoczną się o godzinie 14 i potrwają do 22. Organizatorzy przewidują zaproszenie około 40 wystawców, którzy zaprezentują nowoczesny design i wzory lamp, które odmienią każde wnętrze. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Design w Warszawie. Targi Wzory- Światło

Design w Warszawie. Przestrzeń Nowego Teatru zostanie zaaranżowana stosownie do potrzeb wystawców i warunków jakich wymaga dobra ekspozycja lamp. Goście Warszawskich Targów Designu Wzory będą mieli możliwość zarówno bezpośredniego kontaktu z projektantami, jak i kupna lamp i innych akcesoriów oświetleniowych. Organizatorom zależy na tym, aby każdy klient doświadczył czym jest sztuka użytkowa i zrozumiał że warto kupować ciekawe przedmioty, dalekie od masowej produkcji.

Warszawskie Targi Designu Wzory - powstanie strefa relaksu i gastronomii

Dodatkową atrakcją podczas Warszawskich Targów Designu Wzory będzie wystawa znanej scenografki Małgorzaty Szczęśniak, która odbędzie się w hali warsztatowej Nowego Teatru. „Pojawia się i znika" to wystawa oparta o teatralną archeologię, kolaż fragmentów prac Małgorzaty Szczęśniak związanej z Nowym Teatrem w Warszawie. Ponadto organizatorzy stworzą dla gości tzw. strefę relaksu i gastronomi, w której będzie można spróbować ekologicznych przysmaków i oddać się odpoczynkowi na wygodnych, designerskich meblach.

Targi Designu Wzory po raz drugi w Warszawie

Pierwsze Targi Design Wzory odbyły się w przestrzeni ogrodu i we wnętrzach Centrum Promocji Kultury Praga Południe. Ponad 1000 gości obejrzało i kupiło młody polski design, m.in. kuchenne akcesoria. Ponadto podczas ubiegłej edycji uczestnicy targów odbyli warsztaty z sitodruku oraz warsztat i pokaz druku 3D.

Przeczytaj więcej o pierwszej edycji targów Wzory

Organizatorzy Warszawskich Targów Designu - Wzory

Organizatorkami Warszawskich Targów Designu Wzory są Jagoda Valkov i Aleksandra Pawelska (znana jako Ola Monola). Pierwsza z nich jest architektem wnętrz, scenografem, oraz artystką landart'ową. Aleksandra Pawelska jest znana natomiast z organizowania znanego warszawskiego eventu "Uwolnij Łacha", oraz warsztatów recyclingu "O!Re:Ty". Razem tworzą zgrany duet, m.in. przy organizacji Targów- Wzory.

Więcej informacji na stronie www.wzorytargi.pl

Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 19.08.2013 16:31

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.