archirama.pl

Usiądź wygodnie i zapomnij o problemach...nowa kolekcja sof marki Sits ciekawym pomysłem na aranżację wnętrz

Nowa kolekcja sof firmy Sits to zaproszenie by poczuć atmosferę stolic nowego i starego świata. Sofy z linii New York i Cambridge przeniosą Cię w klimat tych odległych miast. Prezentują dwa oblicza dobrego stylu: klasycznego i nowoczesnego. Ich połączenie stanowi przykład na ciekawą architekturę wnętrz.

Sofa Cambridge firmy Sits: ciekawy pomysł na aranżację wnętrz
Fot: Sits

Kolekcja New York: nowoczesna architektura wnętrz

Zapewne każdy z nas marzy o wakacjach w Nowym Yorku, stolicy rozrywkowego i kulturalnego życia na świecie. Designerzy firmy Sits właśnie tę stolice świata stawiali sobie za wzór przy tworzeniu nowej sofy. Jak zapewnia producent jest ona doskonała do spotkań z przyjaciółmi, ponieważ ma bardzo funkcjonalne, głębokie siedzenia oraz duży rozmiar. Sofa dysponuje dwoma rodzajami poduszek: niektóre wypełnione są pierzem, a inne, lędźwiowe, pierzem i pianką.  Specjalne poduszki lędźwiowe stanowią dodatkowe oparcie dla pleców. Natomiast wymienne poszycia, które można swobodnie prać, stanowią o możliwości wieloletniego użytkowania produktu. W linii New York dostępna jest sofa 3-osobowa i 4-osobowa oraz pufa.


Rodzina NEW YORK
Producent: Sits
Kolekcja Tea&Book
Cena orientacyjna: od 4745 pln


Kolekcja Cambridge: klasyka w aranżacji wnętrz

Sofa Cambridge marki Sits jest natomiast wykonana klasycznie, co potwierdzają liczne detale. Świadczy o tym m.in. klasyczne oparcie, podłokietniki w formie wałków, czy stylizowane nóżki na kółkach. Nogi sofy są wykonane z drewna i metalu, które można dowolnie wybrać z karty katalogowej firmy Sits. W ofercie dostępna jest sofa 3-osobowa oraz 3,5-osobowa. Jak pisze producent o produkcie: „cała bryła tchnie spokojem i stanowi zapowiedź komfortu, którego doświadczy użytkownik”.


Rodzina CAMBRIDGE
Producent: Sits
Kolekcja Home&Family
Cena orientacyjna: od  4620 PLN


Czy ciekawe aranżacje zawsze kosztują drogo?

Moim zdaniem meble firmy Sits nie wyróżniają się zbytnio na tle innych sof i foteli dostępnych w polskich sklepach. Niewątpliwie podstawową wada produktu jest wysoka cena. Producenci na stronach internetowych sklepów meblowych proponują kanapy i sofy w cenie około 1300-1500 złotych, natomiast za 2500 złotych możemy naprawdę przebierać w propozycjach. Zachęcam jednak do zapoznania się z ofertą sof marki Sits i wyrobienia sobie własnej opinii.Agnieszka Ochenkowska

Zdjęcia: Sits
Data publikacji: 25.07.2014 12:45

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.