archirama.pl

Wanna i grill w jednej bryle

Luksusowy minimalizm, jacuzzi połączone z grillem – oto wanna Hotty

Wanna Hotty - pasuje do współczesnej architektury?

Wanna Hotty może być zamontowana niemal w dowolnym miejscu, np. w ogrodzie

Fot: materiały prasowe Pure Solutions LTD

Wanna Hotty, dość nietypowy mebel ogrodowy, zaprezentowany został jako nowość na tegorocznych targach TEKTÓNICA 2015 w Lizbonie. Sam pomysł jest banalnie prosty; projektanci połączyli dużą, przenośną wannę z minimalistycznym piecykiem na drewno. Wystarczy nalać do wanny wody – deszczówki, wody morskiej czy z jeziora – wrzucić między zwoje wężownicy kilka szczap drewna i rozpalić w piecu. Woda się nagrzeje, a tymczasem w ustawionym na piecyku garnku czy patelni może się gotować obiad...
Na bardziej romantyczne okazje przyda się wbudowany w wannę pojemnik, w którym chłodzić się może butelka szampana.

Z przenoszeniem pustej wanny Hotty poradzi sobie dwójka ludzi, kolorowa bryła może więc stanąć właściwie w dowolnym miejscu, na świeżym powietrzu, nad brzegiem morza, a nawet na pokładzie jachtu. Na portugalskich targach bryła wanny znalazła się na dachu jednego z mobilnych domów. Niewielkie budynki wraz z całym wyposażeniem przewozić można z miejsca na miejsce i ustawiać także na działkach nie przeznaczonych na stałą zabudowę. Inspiracją dla projektantów miał być styl skandynawski i zamiłowanie do spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Wannę Hotty oferuje firma Pure Solutions. Czasza dostępna jest w kolorach pomarańczowym i niebieskim.  

Autor: KZ
Zdjęcia: Krzysztof Zięba, materiały prasowe Pure Solutions LTD
Data publikacji: 12.05.2015 10:36

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.