archirama.pl

WAWA Design Festiwal. Pierwszy Festiwal Designu w stolicy już od 6 września! Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie!

Festiwal Designu po raz pierwszy odbędzie się w stolicy. WAWA Design Festiwal: w dniach 6–15 września będziemy mogli podziwiać największe osiągnięcia w dziedzinie designu. Zobacz co dokładnie przygotowali organizatorzy i czego dokładnie będzie dotyczyć wydarzenie WAWA Design Festiwal!

WAWA Design Festiwal. Pierwszy Festiwal Design w stoli już od 6 września! Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie!

WAWA Design Festiwal. Pierwszy Festiwal Design w stoli już od 6 września! Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie!

Fot: wawadesign.eu

Design w Warszawie. Warszawa w końcu doczekała się swojego festiwalu designu. Pierwsza edycja wydarzenia WAWA Design Festiwal startuje już 6 września w SOHO Factory. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest CZŁOWIEK. W ramach imprezy codziennie, przez 10 dni, będzie można oglądać szereg projektów, które w zasadniczy sposób dotykają tematyki tytułowego człowieka.

Design w Warszawie – pierwsza edycja WAWA Design Festiwal

Nowości w dziedzinie designu będzie można oglądać codziennie, w dniach 6–15 września, w godzinach 11:00-19:00, a w weekendy do 20:00. Wstęp na wszystkie wystawy WAWA Design Festiwal jest bezpłatny. Poza samymi wystawami, odwiedzający będą mogli wziąć udział w przeróżnych warsztatach, debatach, czy wykładach. Już 8 września między innymi wykład „Jakich produktów potrzebujemy – przedmiot pożądania”, czy warsztaty „Lalka Szmacianka”, gdzie każdy stworzy własną lalkę.

>> Na WAWA Design Festiwal będzie można wybróbować łóżka z kolekcji "Śnimisie"!

W tym roku część wydarzeń festiwalu WAWA Design Festiwal oscylować będzie wokół tematu warszawskich twórców i klimatu stolicy. Warszawskich projektantów będzie można podziwiać na wystawie “Projekt Warszawiak”, na którą składa się kilka mniejszych projektów autorstwa rodzimych artystów i animatorów kultury. Gościem zagranicznym tej edycji będzie Białoruś, której twórczość zaprezentujemy na wystawie specjalnej pt.: „Białoruś. Ulica, której nie ma”.

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: wawadesign.eu
Data publikacji: 27.08.2013 13:00

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.