archirama.pl

Wędkowanie, czyli spotkanie z designem i meble inspirowane sieciami wędkarskimi

Pomnik Przynęty, ryby dmuchane, latające i nieskończone, a także wieloryby, dżdżownice, na których można usiąść. Siesicka, czyli meble inspirowane sieciami wędkarskimi, to wszystko będzie można zobaczyć i złowić podczas nowego projektu Izy Rutkowskiej z Fundacji Form i Kształtów.

Wędkowanie, czyli spotkanie z designem

Wędkowanie, czyli spotkanie z designem

Fot: materiały prasowe

Po sukcesie Grzybobrania, które odbyło się jesienią 2011 roku w Parku Kultury w Powsinie nadszedł czas na zarażenie mieszczan pasją do łowienia ryb w krajobrazie miejskim.

Co design ma wspólnego z wędkowaniem?

Nasz projekt będzie niecodzienną okazją do spotkania się z designem w przestrzeni publicznej już 23 września w Park Moczydło, który tego dnia zmieni się w galerię, gdzie spotkać będzie można projektantów, mistrzów dziedziny Hand Made 3D, fanów łowienia ryb i tych, którzy lubią spędzać wolny czas na trawie.

W tym dniu będzie można obejrzeć i "wejść w interakcje" z pracami przygotowanymi przez projektantów takich, jak: La Polka, Fajne Chłopaki, Dominik Cymer & Kasia Lorenz, Robert Czajka, Natalia Mleczak, Matylda Sałajewska, Ola Mirecka i Jamie Shaw, Michał Jońca, Marta Niemywska & Dawid Grynasz, Marta Wajda, Iza Gkagkanis, Tomek Saciłowski oraz obejrzeć instalacje tych, którzy zwyciężyli w konkursie "Zgłoś swój pomysł na Obiekt Wodny".

>>Austriacki Design w Concordia Design

23 września 2012 12:00-18:00 Park Moczydło, Warszawa

Więcej na www.formyiksztalty.pl

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.09.2012 11:51

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.