archirama.pl

WNĘTRZE W STYLU NOWOCZESNYM. ZNAJDŹ STÓŁ PASUJĄCY DO NOWOCZESNEGO WNĘTRZA

Urządzając wnętrze w stylu nowoczesnym potrzebujemy nowoczesnych mebli. Stół to ważny element każdego wnętrza. Stół jest potrzebny w salonie i w kuchni. Zobacz nową kolekcję stołów PORRO.

Stół w stylu nowoczesnym 3

Stół w stylu nowoczesnym FERRO, projekt Piero Lissoni

Fot: LAB

Utrzymane w stylu nowoczesnym stoły PORRO w wersjach Ferro i Beam Glass

Stół BEAM GLASS, projekt Piero Lissoni

Dostępny jest jako kwadratowy, prostokątny i okrągły. Posiada blat z hartowanego szkła o grubości 15 mm i masywne nogi wykonane z błyszczącego aluminium. Elegancką formę nadaje proste zastawienie ciężkich i lekkich elementów.

Stół FERRO, projekt Piero Lissoni

Stół wykonany w całości z metalu. Dostępny w wykończeniu przypominającym stal lub brąz, może być także lakierowany na biło lub czarno. Charakterystyczne dla Ferro są zaokrąglone krawędzie blatu oraz nóg. Dostępny w kilku rozmiarach z kwadratowym lub prostokątnym blatem.

>>Polski przedmiot pożądania: stół Cloud

Autor: materiały prasowe
Zdjęcia: LAB
Data publikacji: 6.09.2012 12:06

Jeśli interesujesz się obowiązującymi trendami w zakresie wnętrz oraz architektury, koniecznie zajrzyj do działu Design, gdzie znajdziesz wiele frapujących propozycji. Specjaliści powiedzą o najnowszych funkcjonalnościach w zakresie aranżacji wnętrza, które mogą zyskać Twoje uznanie. W dziale Design znajdziesz także wyjątkowo oryginalne meble, jakie zupełnie odmienią wygląd Twoich czterech kątów. Nasz dział to również świetne miejsce dla wszystkich lubiących gadżety, bowiem mogą tu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Stylowe rowery, przykuwające uwagę zegarki czy oryginalne i wyszukane zabawki – to wszystko odszukasz w dziale Design. Specjaliście prezentują również futurystyczne projekty mebli oraz sprzętów domowych. Zaprezentujemy Ci najnowsze inspiracje znanych projektantów oraz nadchodzące trendy. W dziale Design znajdziesz także wyniki i omówienia odbywających się konkursów. Z działem Design będziesz na bieżąco, nie czekaj, zerknij już teraz.