Lifestyle
LIFESTYLE

Biennale architektury w Wenecji. Sukcesy i studenci

  • Komentarze

Udane wydarzenia na Biennale Architektury w Wenecji

Udane Przedsięwzięcia - Biennale Architektury w Wenecji

Fot: Architektura-murator

ARCHITEKTURA-murator i MCK zapraszają na warsztaty. Będzie okazja pokazać się na 15,. Biennale architektury w Wenecji

Co dobrego wydarzyło się we współczesnej architekturze ostatnich dziesięciu lat w Europie? Zamierza to zbadać miesięcznik  ARCHITEKTURA-murator wraz z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (MCK).  Pod hasłem Udane Przedsięwzięcia odbędą się szczególne warsztaty. Szczególne między innymi ze względu na międzynarodowe otoczenie, czyli przestrzeń XV Międzynarodowej Wystawy Architektury w Wenecji. Podczas Biennale przeprowadzone zostaną ankiety we wszystkich pawilonach narodowych. Organizatorzy wydarzenia zamierzają pytać o wydarzenia, budowy i inne przedsięwzięcia, które można uznać za zakończone sukcesem. Z drugiej strony, organizatorów interesują także wyzwania stojące przed architektami i projektantami. Po pięciodniowych badaniach odbędzie się spotkanie podsumowujące, podczas którego omówione zostaną uzyskane wyniki.

Chcielibyśmy, żeby ci, którzy przyjdą na XV Międzynarodową Wystawę Architektury, zobaczyli udane przedsięwzięcia, o których warto opowiedzieć, i wyjątkowe przypadki, którymi warto się podzielić – podkreśla Alejandro Aravena, dyrektor XV Biennale Architektury w Wenecji.
Do uczestnictwa w warsztatach zaproszeni zostali studenci wydziałów architektury, architektury wnętrz i innych kierunków projektowych. Wybrani uczestnicy pojadą do Włoch. Organizatorzy warsztatów pokrywają koszt podróży do Wenecji, zakwaterowania i przejazdów na miejscu, wyżywienia i innych niezbędnych wydatków.
Termin składania zgłoszeń upływa 9 czerwca 2016 na minutę przed północą.


UDANE PRZEDSIĘWZIĘCIA: RAPORT POLSKICH STUDENTÓW
Forma: warsztaty studenckie
Termin: 12 września 2016-17 września 2016
Organizatorzy: miesięcznik Architektura-murator, Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie
Uczestnicy: 20 osób,
Więcej informacji : http://www.success-stories.pl/

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Architektura-murator
Data publikacji: 10.05.2016 17:35
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.