archirama.pl

Biennale architektury w Wenecji. Sukcesy i studenci

ARCHITEKTURA-murator i MCK zapraszają na warsztaty. Będzie okazja pokazać się na 15,. Biennale architektury w Wenecji

Udane wydarzenia na Biennale Architektury w Wenecji

Udane Przedsięwzięcia - Biennale Architektury w Wenecji

Fot: Architektura-murator

Co dobrego wydarzyło się we współczesnej architekturze ostatnich dziesięciu lat w Europie? Zamierza to zbadać miesięcznik  ARCHITEKTURA-murator wraz z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (MCK).  Pod hasłem Udane Przedsięwzięcia odbędą się szczególne warsztaty. Szczególne między innymi ze względu na międzynarodowe otoczenie, czyli przestrzeń XV Międzynarodowej Wystawy Architektury w Wenecji. Podczas Biennale przeprowadzone zostaną ankiety we wszystkich pawilonach narodowych. Organizatorzy wydarzenia zamierzają pytać o wydarzenia, budowy i inne przedsięwzięcia, które można uznać za zakończone sukcesem. Z drugiej strony, organizatorów interesują także wyzwania stojące przed architektami i projektantami. Po pięciodniowych badaniach odbędzie się spotkanie podsumowujące, podczas którego omówione zostaną uzyskane wyniki.

Chcielibyśmy, żeby ci, którzy przyjdą na XV Międzynarodową Wystawę Architektury, zobaczyli udane przedsięwzięcia, o których warto opowiedzieć, i wyjątkowe przypadki, którymi warto się podzielić – podkreśla Alejandro Aravena, dyrektor XV Biennale Architektury w Wenecji.
Do uczestnictwa w warsztatach zaproszeni zostali studenci wydziałów architektury, architektury wnętrz i innych kierunków projektowych. Wybrani uczestnicy pojadą do Włoch. Organizatorzy warsztatów pokrywają koszt podróży do Wenecji, zakwaterowania i przejazdów na miejscu, wyżywienia i innych niezbędnych wydatków.
Termin składania zgłoszeń upływa 9 czerwca 2016 na minutę przed północą.


UDANE PRZEDSIĘWZIĘCIA: RAPORT POLSKICH STUDENTÓW
Forma: warsztaty studenckie
Termin: 12 września 2016-17 września 2016
Organizatorzy: miesięcznik Architektura-murator, Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie
Uczestnicy: 20 osób,
Więcej informacji : http://www.success-stories.pl/

Autor: KZ
Zdjęcia: Architektura-murator
Data publikacji: 10.05.2016 17:35

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!