archirama.pl

BUDMA 2015 – Strefa Testów

Nowe materiały i urządzenia a także konkurs zorganizowany przez „Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator”, czyli Strefa Testów BUDMA  2015

BUDMA 2015: Strefa Testów

Strefa Testów to przestrzeń, w której wypróbować będzie można nowe modele narzędzi oraz zadać pytanie specjaliście

Fot: BUDMA 2015 - materiały prasowe

BUDMA 2015

Na tegorocznych targach BUDMA  2015 „Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” będą świętować jubileusz 20-lecia istnienia na rynku. Z tej okazji oba czasopisma zapraszają w dniach 10–12 marca do odwiedzenia stoiska, które znajdować się będzie w Strefie Testów (hala nr 2 stoisko 7). Wszyscy chętni mogą wziąć udział w turnieju wiedzy branżowej. Wystarczy krótka rejestracja i jak szybkie odpowiedzi na pięć losowo wybranych pytań.


Na uczestników konkursu czekają nagrody, narzędzia i przybory, w tym szlifierka kątowa, wycinarka do płytek oraz młot udarowo-obrotowy. Nagrody przyznawane będą dwa razy w ciągu każdego dnia.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 to już dwudziesta czwarta  edycja największych targów branży budowlanej w Polsce. Targi odbywają się w dniach 10-13 marca 2015.
Inne wydarzenia to m.in. wykład „Kocham Cię, "Życie (w architekturze)’" oraz prezentacja wyników konkursu Dom Dostępny 2021.

Informatory

Początki „Informatora Budowlanego-murator” sięgają 1995 roku, kiedy rozpoczęto wydawanie tego tytułu w postaci zeszytów tematycznych dodawanych do miesięcznika „Murator”. Od 2012 roku ukazują się trzy autonomiczne części o tematyce budowlanej: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Stolarka Otworowa i Akcesoria” oraz oddzielny tom „Informatora Instalacyjnego-murator”. Uzupełnieniem zawartych w publikacjach informacji o produktach i ofercie producentów są merytoryczne artykuły przygotowywane we współpracy z profesjonalistami. W 2015 roku informatory dostępne będą także w formie e-wydania oraz w wersji na tablety i smartfony. Dostępy do aplikacji można zakupić razem z pakietem drukowanych informatorów.

Autor: materiały prasowe grupa ZPR
Zdjęcia: BUDMA 2015 - materiały prasowe
Data publikacji: 4.03.2015 12:56

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!