Lifestyle
LIFESTYLE

Buty na bosy jogging na miarę

  • Komentarze

Producenci prześcigają się w udogodnieniach w zakresie mody sportowej. Premiera rewolucyjnych Nike do biegania wkrótce, a to dopiero początek.

Co zrobić, żeby zmotywować się do biegania tak, że nawet poranne wyjścia na jogging będą przyjemnością? Najlepiej zainwestować w specjalistyczny sprzęt sportowy, dedykowany właśnie biegaczom.

Tendencja do tzw. „biegania naturalnego”, czyli biegania, które w minimalnym stopniu obciąża stawy i jest najbliższe naturalnemu bieganiu bez obuwia, na boso, jest bardzo wyraźna i zdobywa coraz liczniejsze rzesze fanów. Dlatego też Nike, pionier w dziedzinie biegania naturalnego zdecydował się wypuścić na wiosnę tego roku ulepszoną wersję modelu z zeszłego roku Nike Free Run+2 i Nike Free 2.

Buty Free Run zrewolucjonizowały filozofię oraz komfort biegania bardzo wielu użytkowników. Trzecia odsłona charakteryzuje się ulepszoną konstrukcją, która w jeszcze większym stopniu ma zapewniać odczucia, jak podczas biegania boso. Zastosowane miękkie tworzywo obejmuje śródstopie oraz podbicie stopy jak rękawiczka, podeszwa o licznych poziomych oraz pionowych przecięciach dopasowuje się do naturalnego kształtu stopy.

Free Run+3 są dostępne w różnych odsłonach kolorystycznych, w wersjach damskich oraz męskich. Nowością jest możliwość zaprojektowania własnych Free Run, na stronie www.nikeid.com. Mamy tam możliwość zaprojektowania własnej pary butów prawie od podstaw, wybieramy rodzaj i kolor podeszwy, materiał i kolor cholewki, kolor sznurówek, stebnowania oraz logotypu firmy. Ponadto możliwe jest spersonalizowanie swoich butów ozdabiając je swoim własnym id, numerem, nazwą, czy symbolem. Czas realizacji takiego zamówienia to około 4 tygodnie. Na razie Nike Free Run 3 dostępne są w sklepach internetowych, sprzedaż regularna rozpocznie się w kwietniu. Cena: 330-400zł.

 

 

 

Autor: Pamela Naweje
Data publikacji: 30.03.2012 15:56
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.