Lifestyle
LIFESTYLE

Co zobaczyć we Wrocławiu, gdy czasu niewiele? Mikro – przewodnik

  • Komentarze

Współczesna architektura we Wrocławiu: Teatr Capitol

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, fot. Zespół filmowy Para Baron-Baron

Fot: Zespół filmowy Para Baron-Baron

Nowe bryły i wnętrza we Wrocławiu – polecamy, co zobaczyć i gdzie zajrzeć w czasie krótkiego wyjazdu do Wrocławia: trzy nowe atrakcje turystyczne z architekturą współczesną w tle, od wieżowca do

Krótka podróż oznacza, że nie da się zobaczyć całego miasta... Ale właściwie, dlaczego nie? Oczywiście, popołudnie po służbowym wyjeździe, czy kilka godzin między przesiadkami nie pozwalają na dokładne poznanie Wrocławia, ale od niedawno całe miasto można ogarnąć wzrokiem z nowego punktu widokowego. Taras na 49 piętrze wieżowca Sky Tower mieści góruje nad wrocławskimi budynkami. Z wysokości prawie 200 metrów można sięgnąć wzrokiem aż po Ślężę, zobaczyć Halę Stulecia, neogotycki Dworzec Główny czy średniowieczne kościoły. Wieżowiec Sky Tower znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich. Bilet na taras kosztuje od 5 do 14 zł.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.