archirama.pl

Co zobaczyć z dziećmi? Farma Iluzji w Trojanowie. Zobaczcie unikatowy sposób na spędzanie czasu wolnego, w świecie magii i iluzji

Co zobaczyć z dziećmi? Zapraszamy na Festiwal Sztuki Iluzji. W Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji można zobaczyć m.in. dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom i prawom fizyki. Już niedługo rusza w tym miejscu druga edycja Festiwalu Sztuki Iluzji!

Co zobaczyć z dziećmi? Farma Iluzji w Trojanowie. Zobaczcie unikatowy sposób na spędzanie czasu wolnego, w świecie magii i iluzji

Co zobaczyć z dziećmi? Na terenie Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji można zobaczyć m.in. dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom i prawom fizyki. Już niedługo rusza w tym miejscu druga edycja Festiwalu Sztuki Iluzji!

Fot: materiały prasowe

Co zobaczyć z dziećmi? Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji powstał w ubiegłym roku, we wsi Mościska (gmina Trojanów). Znajduje się około 85 km od Warszawy i 80 km od Lublina. To jedyny taki park rozrywki, który pozwala zmienić racjonalne postrzeganie świata i przenieść się w świat magii i iluzji. Farma Iluzji to teren do zabawy i wypoczynku. Labirynt, place zabaw, boiska sportowe, muzeum, plaża, ogniska - to tylko część atrakcji dla dzieci, jakie ma w swojej ofercie to miejsce. 

Co zobaczyć z dziećmi? Latająca Chata Tajemnic

Co zobaczyć z dziećmi? Na terenie parku edukacji i rozrywki Farma Iluzji znajduje się wiele eksponatów, instalacji, rzeźb i budowli zaprzeczającym prawom fizyki. Najbardziej popularnym miejscem jest Latająca Chata Tajemnic, w której goście mogą doświadczyć fizycznie różnicy między tym co widzą, a tym co odczuwają.

Co zobaczyć z dziećmi? Farma Iluzji. Druga edycja Festiwalu Sztuki Iluzji w Polsce

Już wkrótce na terenie Farmy Iluzji rusza druga edycja największego Festiwalu Sztuki Iluzji w Polsce. Na czas Festiwalu do Parku Rozrywki przyjadą znani polscy iluzjoniści. Festiwal Sztuki Iluzji program: na gości czekają m.in. iluzje optyczne i fizyczne, magiczne instalacje, pokazy trików i sztuczek, ale i atrakcje zawierające elementy teatru, tańca, hipnozy, gimnastyki, pirotechniki czy pokazu naukowego. W programie imprezy ma znaleźć się także wiele niespodzianek dla najmłodszych. Festiwal Sztuki Iluzji potrwa w dniach 7-8 września.

Co zobaczyć z dziećmi? Druga edycja Festiwalu Sztuki Iluzji: program

W drugiej edycji Festiwalu Sztuki Iluzji wezmą udział znani polscy iluzjoniści i showmani. Na żywo dla gości wystąpią  Jędrzej Bukowski, Jerzy Jakub Buczyński, Mariusz Czajka, duet Menello, Patenciarz, Kafari Cocktail, Andrzej Trampek i Patrycja Lipińska. W tym roku podczas Festiwalu Sztuki Iluzji artyści zaprezentują wspólny pokaz na scenie. Oprócz iluzjonistów wystąpią goście specjalni, którzy przedstawią różne formy artystycznej ekspresji.

Co zobaczyć z dziećmi? II Festiwal na Farmie Iluzji: atrakcje dla najmłodszych

Co zobaczyć z dziećmi? Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Sztuki Iluzji przewidziano takie atrakcje jak zabawę z wielkimi bańkami mydlanymi, gry, konkursy, animacje (w tym balonowe show Patrycji Lipińskiej), a także dwie interaktywne bajki, w wykonaniu aktorów teatru DUET z Krakowa. Ponadto przez cały dzień trwania Festiwalu czynna będzie Szkoła Magii Pana Ząbka, w której dzieci będą mogły poznać podstawy sztuki iluzji.

Co zobaczyć z dziećmi? Ciekawe miejsca na Farmie Iluzji

Podczas Festiwalu Sztuki Iluzji goście będą mogli skorzystać z codziennych atrakcji, jakie oferuje farma, m.in. zwiedzić Latającą Chatę, wiklinowy labirynt, zobaczyć Muzeum Iluzji, przejść się Ścieżką Trapera, wejść na Pole Dmuchawców, skakać na trampolinach Euro-bungy czy skorzystać z kul wodnych. Dla bardziej odważnych czekają wnętrza Grobowca Faraona, Tunel  Zapomnienia oraz ścieżka zdrowia. Zwieńczeniem festiwalu będzie wielki koncert gwiazd.  Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji funkcjonuje niemal przez cały rok. Otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 11-18 oraz w weekendy w godz. 11-20.

Więcej informacji o Festiwalu dostępnych jest na stronie www.festiwaliluzji.pl                                                                 

Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 28.08.2013 15:07

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!