archirama.pl

DESIGN I WINO. Jak przechowywać butelki? Potrzebujesz stylowej skrzynki

Zastanawiasz się jak przechowywać butelki z winem? Zobacz pomysł na designerskie skrzynki do przechowywania wina. To nie tylko ciekawy gadżet, ale inspirujący pomysł na element wystroju wnętrza kuchni czy salonu.

Design z butelką wina 3

Dodatek do wnętrza, a może mebel niezbędny w każdej kuchni? To po prostu design z butelką wina w tle. Przy okazji to mebel praktyczny i funkcjonalny design meble, 

Fot: Materiały prasowe / www.cavodoc.it

Wino to nie tylko trunek. To często styl życia. Dobre wino wymaga odpowiedniej oprawy i prezencji oraz właściwego składowania. Designerzy z Cavo zaprezentowali podczas targów designu w Mediolanie zaprezentowali zestaw funkcjonalnych mebli do przechowywania i transportu wina.

Butelki w meblach Cavo nie tylko znajdują swoje miejsce, ale przy okazji znakomicie wyglądają. Designerskie skrzynki mają wiele zastosowań. Doskonale nadają się na podręczny stolik wypełniony butelkami. Mogą sprawdzić się jako ciekawy prezent. Ich kompaktowość sprawia, że równie dobrze mogą stanowić element wystroju wnętrza restauracji czy sklepu z winami. Skrzynki wykonane są w ascetycznym stylu, co wydaje się być ich największym atutem.

>>Nowoczesny design. Designerskie dodatki w stylu natury

Pozbawione pretensjonalnych zdobień czy niepotrzebnych elementów dają się łatwo wkomponować w różne rodzaje wnętrza. Skrzynki dodatkowo są funkcjonalne dzięki przyjaznym mechanizmom otwierania ich szufladek. Ciekawy, designerski gadżet, który może stać się ciekawym elementem aranżacji wnętrza albo po prostu poręczną szafką na wino.

Zdjęcia: Materiały prasowe / www.cavodoc.it
Data publikacji: 29.06.2012 11:48

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!