Lifestyle
LIFESTYLE

Design od młodych projektantów na targach Wzory

  • Komentarze

Targi designu: Shop my mood
Fot: Wzory - materiały prasowe targów designu

W centrum Warszawy, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich 6 grudnia 2015 odbędą się targi designu Wzory i towarzyszące im otwarte warsztaty. W programie m.in. zajęcia stolarskie „Wióry lecą”, a dla dzieci projektowanie domu świętego Mikołaja

Wzory to targi designu organizowane od 2013 roku przez Jagodę Valkov i Aleksandrę Pawelską. Kolejne spotkania odbywają się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, stołecznej  Królikarni a także w Lublinie. Organizatorki podkreślają udział młodych projektantów, rzemieślników, niewielkich pracowni projektowych.

W najbliższej edycji uczestniczyć ma około 180 wystawców. Przywiozą do Domu Braci Jabłkowskich meble, lampy, sitodruki, zabawki i wiele innych przedmiotów. Targi zaplanowane są na 6 grudnia 2015 i mają być okazją do zakupu niesztampowych prezentów na zbliżające się święta.  Warto mieć oczy otwarte; obok przedmiotów kuriozalnych znaleźć można małe perełki. 

Wszystkim Wzorom tradycyjnie towarzyszą warsztaty i spotkania z projektantami. W grudniu 2015 będą to między innymi warsztaty „Wióry lecą - stolarka dla kobiet”, podczas których wykonywane będą drewniane ozdoby świąteczne, warsztat florystyczny i dziecięce zajęcia plastyczne.
Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest darmowe, w niektórych trzeba tylko zapłacić za zużyty materiał.

Wzory
6 grudnia godz. 11.00 – 20.00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25, Warszawa
wstęp wolny

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Wzory - materiały prasowe targów designu
Data publikacji: 19.11.2015 15:01
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.