archirama.pl

Design od młodych projektantów na targach Wzory

W centrum Warszawy, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich 6 grudnia 2015 odbędą się targi designu Wzory i towarzyszące im otwarte warsztaty. W programie m.in. zajęcia stolarskie „Wióry lecą”, a dla dzieci projektowanie domu świętego Mikołaja

Targi designu: Shop my mood
Fot: Wzory - materiały prasowe targów designu

Wzory to targi designu organizowane od 2013 roku przez Jagodę Valkov i Aleksandrę Pawelską. Kolejne spotkania odbywają się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, stołecznej  Królikarni a także w Lublinie. Organizatorki podkreślają udział młodych projektantów, rzemieślników, niewielkich pracowni projektowych.

W najbliższej edycji uczestniczyć ma około 180 wystawców. Przywiozą do Domu Braci Jabłkowskich meble, lampy, sitodruki, zabawki i wiele innych przedmiotów. Targi zaplanowane są na 6 grudnia 2015 i mają być okazją do zakupu niesztampowych prezentów na zbliżające się święta.  Warto mieć oczy otwarte; obok przedmiotów kuriozalnych znaleźć można małe perełki. 

Wszystkim Wzorom tradycyjnie towarzyszą warsztaty i spotkania z projektantami. W grudniu 2015 będą to między innymi warsztaty „Wióry lecą - stolarka dla kobiet”, podczas których wykonywane będą drewniane ozdoby świąteczne, warsztat florystyczny i dziecięce zajęcia plastyczne.
Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest darmowe, w niektórych trzeba tylko zapłacić za zużyty materiał.

Wzory
6 grudnia godz. 11.00 – 20.00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25, Warszawa
wstęp wolny

Autor: KZ
Zdjęcia: Wzory - materiały prasowe targów designu
Data publikacji: 19.11.2015 15:01

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!