Lifestyle
LIFESTYLE
Prenumerata PIANO pozwala na dostęp w ramach jednego abonamentu, do 119 różnych sekcji i usług, na 42 serwisach internetowych

Archirama.pl w Piano Media!

  • Komentarze

Portal Archirama.pl codziennie aktualizuje informacje związane z architekturą i najlepszym designem z całego świata. Dostarcza opisy projektów i przedstawia sposoby ich tworzenia. Od dziś Archirama.pl jest dostępna na platformie Piano Media. Co to oznacza dla naszych użytkowników?

Od września 2012 roku za jedną opłatą abonamentową każdy użytkownik w sieci będzie mógł uzyskać dostęp do unikatowych treści w serwisach internetowych, wchodzących w system Piano. Użytkownicy zyskają dostęp nie tylko do zamkniętych sekcji w serwisach naszego Wydawnictwa, ale także do treści największych polskich wydawnictw tworzących system Piano Media.

Archirama.pl pozostanie otwarta dla wszystkich. Nadal codziennie będziemy bezpłatnie dostarczać naszym użytkownikom wartościowe informacje. Użytkownicy, którzy zdecydują się na wykupienie abonamentu w systemie Piano, będą mogli mieć dostęp do serwisu Archirama.pl jako serwisu bez reklam.

Ile kosztuje Piano?

Abonament tygodniowy kosztuje 9.90 zł, miesięczny - 19.90 zł, a wykupiony na rok - 199 zł. W ramach tej opłaty użytkownicy mają dostęp do zamkniętych treści w wybranych serwisach Wydawnictwa MURATOR, m.in. Muratordom.pl, Urzadzamy.pl, Poradnikzdrowie.pl lub możliwość oglądania serwisów bez reklam jak Archirama.pl, Muratorplus.pl, Mowimyjak.pl czy Dlarodzinki.pl.

W systemie Piano można zarejestrować się w oknie rejestracji poniżej lub klikając w pasek Piano u góry strony serwisu Archirama.pl i na stronach innych portali Wydawnictwa.  

Zarejestruj się już teraz!

  • 1
  • 2
przeczytaj rowniez
Data publikacji: 3.09.2012 00:00
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.