archirama.pl

Archirama.pl w Piano Media!

Portal Archirama.pl codziennie aktualizuje informacje związane z architekturą i najlepszym designem z całego świata. Dostarcza opisy projektów i przedstawia sposoby ich tworzenia. Od dziś Archirama.pl jest dostępna na platformie Piano Media. Co to oznacza dla naszych użytkowników?

Od września 2012 roku za jedną opłatą abonamentową każdy użytkownik w sieci będzie mógł uzyskać dostęp do unikatowych treści w serwisach internetowych, wchodzących w system Piano. Użytkownicy zyskają dostęp nie tylko do zamkniętych sekcji w serwisach naszego Wydawnictwa, ale także do treści największych polskich wydawnictw tworzących system Piano Media.

Archirama.pl pozostanie otwarta dla wszystkich. Nadal codziennie będziemy bezpłatnie dostarczać naszym użytkownikom wartościowe informacje. Użytkownicy, którzy zdecydują się na wykupienie abonamentu w systemie Piano, będą mogli mieć dostęp do serwisu Archirama.pl jako serwisu bez reklam.

Ile kosztuje Piano?

Abonament tygodniowy kosztuje 9.90 zł, miesięczny - 19.90 zł, a wykupiony na rok - 199 zł. W ramach tej opłaty użytkownicy mają dostęp do zamkniętych treści w wybranych serwisach Wydawnictwa MURATOR, m.in. Muratordom.pl, Urzadzamy.pl, Poradnikzdrowie.pl lub możliwość oglądania serwisów bez reklam jak Archirama.pl, Muratorplus.pl, Mowimyjak.pl czy Dlarodzinki.pl.

W systemie Piano można zarejestrować się w oknie rejestracji poniżej lub klikając w pasek Piano u góry strony serwisu Archirama.pl i na stronach innych portali Wydawnictwa.  

Zarejestruj się już teraz!

Ranking Top 10 najlepszych wieżowców Archiramy

Najwyższe wieżowce świata, wieżowce o nowoczesnej architekturze, najlepsze najciekawsze. Zobacz ranking wieżowców ze świata i z Polski. Obejrzyj zdjęcia i oceń sam, który wieżowiec zasługuje na miano najlepszego [ZDJĘCIA]

więcej

Wnętrza. Nowoczesne wnętrza w starym stylu wprost z Holandii

Zielone domy z Zaanstad przykuwają uwagę swą bryłą i niesamowitą kolorystyką. Ale warto zajrzeć do wnętrz domów. Bo aranżacja ich wnętrza to udane połącznie nowoczesnego stylu z tradycją.

więcej

Data publikacji: 3.09.2012 00:00

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!