archirama.pl

Festiwal Transatlantyk. 60 łóżek 4You Mebli Vox stanie w centrum Poznania. W sierpniu rusza Kino Łóżkowe Transatlantyk.

Festiwal Transatlantyk. W samym sercu Poznania stanie 60 łóżek 4 You marki Meble Vox. To już II edycja jedynego w swoim rodzaju Kina Łóżkowego Transatlantyk. Zobaczcie czego możecie się spodziewać w tym roku. 

Festiwal Transatlantyk. 60 łóżek 4You Mebli Vox stanie w centrum Poznania. W sierpniu rusza Kino Łóżkowe Transatlantyk.

Festiwal Transatlantyk. W samym sercu Poznania stanie 60 łóżek 4 You marki Meble Vox. To już II edycja jedynego w swoim rodzaju Kina Łóżkowego Transatlantyk. Zobaczcie czego możecie się spodziewać w tym roku. 

Fot: Piotr Simon

Festiwal Transatlantyk po raz drugi. W ramach poznańskiego święta filmu fani kina będą mogli wziąć udział w jedynych takich kinowych seansach na świecie. Na poznańskim Placu Wolności, stanie 60 łóżek z baldachimem, z kolekcji marki Meble Vox.

Festiwal Transatlantyk – 60 łóżek 4You marki Meble Vox

Każde z łóżek 4You, które Meble Vox udostępnią kinomaniakom, w ramach Kina Łóżkowego Transatlantyk jest wielofunkcyjne i stwarza wiele możliwości aranżacji wnętrz. Można na nich ćwiczyć, pracować i bez większych przeszkód zmieniać ich wygląd. Jedną z możliwości łóżka 4You jest zamontowanie rzutniku i ekranu do projekcji filmów. To ta funkcja - kina w łóżku- zainspirowała twórców Festiwalu Transatlantyk do stworzenia pod gołym niebem Kina Łóżkowego Transatlantyk.

Festiwal Transatlantyk przypomina kino samochodowe

Przez 5 festiwalowych dni, pod gołym niebem wyświetlonych zostanie 6 filmów, w tym jedna premiera. W ramach Kina Łóżkowego Transatlantyk będzie można zobaczyć Turystów, Taką piękną katastrofę, Kochanka królowej, Pocałuj mnie, premierę Five Dances oraz dokument poświęcony jednemu z najsłynniejszych polskich kompozytorów, Krzysztofowi Komedzie zatytułowany Komeda, Komeda. Dodatkową atrakcją, jaką w tym roku szykują  dla widzów organizatorzy Festiwalu Transatlantyk bedzie kulinarna animacja, przygotowana przez restaurację Concordia Taste. Goście bedą mogli skosztować naleśników, których ciasto wyrabiane będzie w specjalnej betoniarce.

Kino Łóżkowe Transatlantyk w plenerze

Projekcje w ramach Festiwalu Transatlantyk wyświetlane będą dwa razy dziennie od 3 do 7 sierpnia w godz. 20.30 i 22.30. Choć wstęp na plenerowe kino jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja na stronie Festiwalu Transatlantyk. Zapisy ruszają na początku lipca. O ich uruchomieniu organizatorzy będą informować przez newsletter oraz funpage Festiwalu Transatlantyk na Facebooku.

Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: Piotr Simon
Data publikacji: 27.05.2013 18:04

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!