Lifestyle
LIFESTYLE

Konkurs Archiramy na Walentynki – Wnętrze z sercem

  • Komentarze

Bryła lampy LOVE marki Cleoni

Lampa LOVE - nagroda w walentynkowym konkursie Archiramy

Fot: Luminosfera, materiały prasowe Luminosfera

Archirama ogłasza konkurs! Dwie designerskie lampy LOVE czekają na zwycięzców! Wystarczy podpowiedzieć, gdzie warto spędzić walentynkowy wieczór

Żeby wziąć udział w konkursie Wnętrze z sercem, wystarczy przysłać na adres konkurs_archirama@grupazpr.pl zdjęcie wnętrza restauracji albo kawiarni i krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie to miejsce najlepiej nadaje się na spędzenie romantycznego walentynkowego wieczoru.  Lubimy dobrą architekturę wnętrz i design, ale najważniejsze są pomysłowość i interesujące uzasadnienie wyboru.
Do zdjęcia i uzasadnienia trzeba dołączyć informacje o wybranym miejscu, jego nazwę i adres..  Nie ograniczamy liczby zgłoszeń, w konkursie można wskazać więcej niż jedno wyjątkowe miejsce – romantyczne, ekscentryczne, piękne albo dziwne . Pamiętajcie aby zostawić w zgłoszeniu swoje imię i nazwisko lub napiszcie do nas pod nickem, którym moglibyśmy podpisać nagrodzoną pracę. 

Lampa LOVE

Najlepsze pomysły nagrodzimy dwiema lampkami LOVE marki CLEONI, o wartości 500 zł każda. Lampy pochodzą z limitowanej serii, design w sam raz na walentynki – czerwone, gorące serca. Nagrodę ufundował warszawski salon oświetleniowy Luminosfera.

Konkurs Archiramy: terminy, szczegóły

Zdjęcia (plik jpg, rozdzielczość ekranowa 72 dpi, 1000 pikseli w podstawie) i uzasadnienia wyboru (nie więcej niż 900 znaków ze spacjami) można przesyłać do 16 lutego 2015  na adres konkurs_archirama@grupazpr.pl. Wyniki konkursu ogłosimy w newsletterze Archiramy – zapraszamy do zapisania się na newsletter – a autorzy nagrodzonych propozycji dostaną wiadomość pocztą e-mail.  
Pytania dotyczące konkursu prosimy przesyłać na adres kzieba@grupazpr.pl
Więcej informacji w regulaminie >>

Współczesny design i światło na walentynki
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.