Lifestyle
LIFESTYLE

Konkurs Archiramy na Walentynki – wyniki

  • Komentarze

Staranna aranżacja wnętrza, złota rybka na szczęście i kwiaty - restauracja tylko dla dwojga

Restauracja dla dwojga na walentynkowy wieczór. Wnętrze z sercem

Fot: Marcin Boroń
  • Staranna aranżacja wnętrza, złota rybka na szczęście i kwiaty - restauracja tylko dla dwojga
  • Architektura wnętrz w industrialnym stylu - klub Door 19 w Moskwie
  • Bryła lampy LOVE marki Cleoni

Wnętrze z sercem, czyli walentynkowy konkurs Archiramy, właśnie się zakończył. Dwie lampy LOVE powędrują do zwycięzców

Na przełomie stycznia i lutego Archirama ogłosiła konkurs Wnętrze z sercem. Zadanie konkursowe polegało na wskazaniu miejsca – restauracji, kawiarni – które najlepiej nadaje się do spędzenia niezapomnianego walentynkowego wieczoru. Wybór był trudny. Mieliśmy nadzieję na niebanalne zgłoszenia i rzeczywiście wiele było zaskakujących pomysłów. Kosz balonu unoszącego się nad Krakowem, psychodeliczna łazienka na Bałkanach i japońska restauracja pełna sedesów to tylko niektóre z propozycji. A menu na walentynkowy wieczór? Od skrzynki praskiej oranżady, przez ukraińskie kotlety po bitą śmietanę.
Mogliśmy jednak przyznać tylko dwie nagrody.

Pierwsza z ufundowanych przez salon Luminosfera lampek LOVE marki Cleoni trafi do Marcina Boronia, który przesłał zdjęcie restauracji tylko dla pary.

W załączniku zdjęcia naszej prywatnej restauracji. Przynajmniej nigdy nie musimy robić rezerwacji, ani myśleć czy jedzenie będzie smaczne i świeże, a romantyczny klimat uda się stworzyć zawsze, a co więcej za każdym razem inny - ogranicza nas tylko inwencja twórcza. Każdy taką „prywatną restaurację”, z jednym stolikiem może mieć i może czuć się w niej komfortowo. Dlatego my dzielimy się z Wami najbardziej bliską naszemu sercu restauracją, która w każde walentynki wygląda wyjątkowo, a dzięki temu każde nasze święto zapamiętujemy inaczej.

Drugą lampę otrzymuje Paulina Głodek.

Miejscem, które bym wybrała na walentynkowy wieczór jest restauracja DOOR 19 w Moskwie. Door 19, to restauracja, galeria sztuki i klub mieszczący się na ostatnim piętrze apartamentowca ArtHouse w Moskwie. Oprócz tego, że łączy ze sobą tyle funkcji, oprócz idealnej i malowniczej lokalizacji - zachwyca nowoczesno-industrialnym stylem!Oby więcej takich miejsc, przede wszystkim w Polsce!


Laureatom gratulujemy, a wszystkich czytelników zapraszamy do zaglądania na stronę Archiramy. Planujemy kolejne konkursy!

- redakcja Archirama.pl

przeczytaj rowniez
Autor: Krzysztof Zięba
Zdjęcia: Luminosfera, Paulina Głodek, materiały prasowe Luminosfera, Marcin Boroń
Data publikacji: 17.02.2015 00:59
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.