archirama.pl

Loft w Nowej Papierni w promocji? Licytacja

Nowa Papiernia we Wrocławiu kusi loftem i hasłem „kup za ile chcesz”. Czy to rzeczywiście okazja?

Nowa Paiernia we Wrocławiu. Loft wystawiony na licytację - architekturę wnętrz ustali nowy właściciel?

Loft z licytacji - czy chwyt Nowej Papierni przyciągnie hazardzistów?

Fot: Nowa Papiernia - materiały prasowe

Nowa Papiernia nie po raz pierwszy próbuje przyciągnąć klientów nietypowa promocją. Niedawno była to oferta sprzedaży dóch loftów w cenie jednego – a właściwie dołączenia do zakupionego mieszkania dodatkowej „komórki lokatorskiej” w stylu loftu. Tym razem magnesem ma być licytacja. Już 6 grudnia w licytacji będzie można kupić jeden z loftów – dość małe mieszkanie, ale efektowne. Inwestor zachęca możliwością zaoszczędzenia ok. 70 tys. zł.

Co prawda, taka kwota możliwa będzie do osiągnięcia, jeśli loft zostanie sprzedany po cenie wywoławczej. A choć na licytacji ostateczna kwota jest zawsze niewiadomą, prawdopodobnie oszczędności będą mniejsze.

Cena wywoławcza wynosi 344 tys. zł, czyli 7340 zł za metr kwadratowy. W standardowej ofercie metr kwadratowy mieskzania wyceniany był na 8856 zł, stąd przywoływana przez inwestora kwota. 

Lofty Nowej Papierni we Wrocławiu mieszczą się na Przedmieściu Oławskim, w bryłach dwóch budynkach pozostałych po wytwórni papieru z lat 80. XIX wieku. Wystawiony na licytację loft znajduje się na drugim piętrze budynku A. Ma 47 mkw. powierzchni i siedmiometrowy balkon. Inwestor zachęca kupujących będzie bezpłatnymi usługami dekoratora wnętrz.

Zdjęcia: Nowa Papiernia - materiały prasowe
Data publikacji: 19.11.2014 14:06

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!