Lifestyle
LIFESTYLE
Hotele high-tech

Najlepsze hotele na świecie. Hotel z Poznania w czołówce rankingu CNN

  • Komentarze

Najlepsze hotele na świecie. Hotel z Poznania w czołówce rankingu CNN

Telewizja CNN ogłosiła listę najnowocześniejszych i najlepszych hoteli na świecie. Wśród dziewięciu laureatów rankingu CNN znalazł się hotel z Polski.

Fot: materiały prasowe

CNN ogłosił ranking najlepszych hoteli na świecie pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii. Wśród dziewięciu wyróżnionych znalazł się polski hotel z Poznania.

Telewizja CNN ogłosiła listę najnowocześniejszych i najlepszych hoteli na świecie. Sądzicie, że dziennikarzy interesował dostęp do darmowego Wi-Fi i telewizji HD? Nie – takie rzeczy to już standard. W najlepszych hotelach klucze wyda wam elektroniczny terminal, za drinka zapłacicie za pomocą czytnika linii papilarnych, a hotelowa restauracja prześle ofertę win prosto na waszego iPada.

Wśród dziewięciu laureatów rankingu najlepszych hoteli według CNN znalazł się także obiekt z Polski. Spróbujcie zgadnąć który. Nasza podpowiedź: mieści się w zabytkowym budynku należącym do kompleksu Stary Browar w Poznaniu. Amerykańskich dziennikarzy urzekł tym, że... nie ma w nim recepcji. Zamiast kluczy do pokoju otrzymacie iPhone'a, który zaprowadzi was do odpowiednich drzwi i pozwoli je otworzyć. Podczas pobytu stanie się też waszym przewodnikiem po kulturalnych wydarzeniach Poznania. Ale uwaga: żeby zobaczyć dzieła światowej sławy artystów, nie będziecie musieli daleko odchodzić! Wystarczy, że wybierzecie się do hotelowej galerii.

Czy wiecie już, o którym hotelu mowa? Odpowiedź ukryliśmy w galerii zdjęć hoteli wyróżnionych przez CNN.

przeczytaj rowniez
Autor: Alicja Szymańska
Zdjęcia: W Singapore – Sentosa Cove, WiNG / Wikipedia, materiały prasowe, Bryangeek / Wikipedia
Data publikacji: 30.09.2013 14:57
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.