Lifestyle
LIFESTYLE
Nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy?

Oryginalne prezenty mikołajkowe. 8 pomysłów, które zaciekawią nie tylko dzieci!

  • Komentarze

Oryginalne prezenty mikołajkowe. 8 pomysłów, które zaciekawią nie tylko dzieci!

Koloro-Wagon, proj. Torafu Architects

Fot: materiały prasowe

Prezent mikołajkowy. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent mikołajkowy dla dziecka, a nie chcesz kolejny raz kupować czegoś banalnego, oto 8 oryginalnych rzeczy, które rozbudzą zamiłowanie do architektury i designu.

Prezent mikołajkowy. Kto z nas w dzieciństwie nie bawił się klockami LEGO? Producent kultowych zabawek od kilku lat w swojej ofercie wychodzi poza standardowe pozycje i poszerza ofertę o ikony światowej architektury. Czy Twoje dziecko wie już jak wygląda Empire State Building lub siedziba ONZ w Nowym Jorku? Uważaj tylko, żeby przed Mikołajkami samemu nie rozpakować prezentu od LEGO!

Trójwymiarowe puzzle od firmy Ravensburger na prezent mikołajkowy

Prezent mikołajkowy. Jeśli Twoim dzieciom puzzle kojarzą się z płaską układanką i nudnym, wielogodzinnym dopasowywaniem tysięcy identycznych elementów, nic bardziej mylnego! Niemiecki producent zabawek, Ravensburger, proponuje alternatywę w postaci trójwymiarowych puzzli, z których można wyczarować m.in. Wieżę Eiffla, czy zegar Big Ben. To może być początek życiowej przygody z architekturą!

Prezent od LEGO: Zestaw młodego konstruktora

Architecture Studio to doskonały prezent od LEGO na Mikołajki dla nieco starszych amatorów plastikowych konstrukcji. Od niedawna producent ma w swojej ofercie  zestaw składający się z ponad 1200 klocków, które pozwalają uwolnić wodze fantazji. Architecture Studio zawiera również  272-stronnicowy katalog ze wskazówkami i ćwiczeniami przygotowanymi przez jedne z największych pracowni architektonicznych na świecie. Nie zapomnij tylko, żeby rano obudzić nastoletniego konstruktora lub samemu nie spóźnić się do pracy!

Prezent mikołajkowy, który rozbudzi kreatywność dziecka

Wiadomo, że dzieci uwielbiają rysować na różnych przedmiotach. Jeżeli chcesz uratować swoje ściany przed „abstrakcjonizmem" swojej pociechy i jednocześnie nie hamować jej wyobraźni, Monkies Shoes jest idealnym pomysłem na prezent mikołajkowy! Oto buty, które pozwalają na pełny wyraz kreatywności!

Poznaj więcej pomysłów na oryginalne prezenty!

przeczytaj rowniez
Autor: Grzegorz Zawora
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 3.12.2013 15:30
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.