archirama.pl

Pałac Kultury w Warszawie – Festiwal Czekolady i Słodyczy

Co zobaczyć w Warszawie? Pałac Kultury i Nauki zaprasza na  prawdziwe święto miłośników słodyczy. Suknie z czekolady, wystawa tortów, największy czekoladowy pociąg w Europie i miliardy kalorii czekają w centrum Warszawy

Współczesny design? Rzeźba? Prace mistrzów cukiernictwa

Pokazy przygotowywania pralinek - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, 15-16 listopada 2014

Fot: Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy, www.festiwal.exposweet.pl


Czekoladowe rzeźby w Pałacu Kultury i Nauki

Warszawski PKiN to jedna z najbardziej znanych architektonicznych brył w Warszawie i miejsce, w którym odbywają się koncerty, wystawy i festiwale. Już wkrótce, 15 i 16 listopada 2014, w Pałacu Kultury odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy.

Co w programie? Między innymi: pokaz mody czekoladowej – zaprojektowanych przez Agnieszkę Maciejak sukni wykonanych w całości lub częściowo z czekolady; pokazy znanych cukierników, konkurs i wystawa tortów okolicznościowych, warsztaty kulinarne, strefa dla dzieci. Udział w warsztatach i prezentacjach jest bezpłatny, nie ma zapisów. Może być tłoczno, więc kto pierwszy, ten lepszy...

W Pałacu kultury będzie można kupić składniki i narzędzia zawodowego cukiernika, wystartować w konkursie na tort, albo po prostu spróbować pralinek, względnie czekoladowej Syrenki.

Więcej informacji
Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy
14 - 16 listopada 2014
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Plac Defilad 1, Warszawa
bilety 10 i 5 zł
Więcej informacji: http://www.festiwal.exposweet.pl/Autor: KZ
Zdjęcia: Międzynarodowy Festiwal Czekolady i Słodyczy, www.festiwal.exposweet.pl
Data publikacji: 27.10.2014 13:59

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!