Lifestyle
LIFESTYLE
Bezpłatny nabór portfolio do Wielkiego Katalogu Kreatywnych

Portfolio architekta – Creavite Poland zbiera portfolia i tworzy Wielki Katalog Kreatywnych. Trwa nabór – wpisy są bezpłatne!

  • Komentarze

Portfolio architekta – Creavite Poland zbiera portfolia i tworzy Wielki Katalog Kreatywnych. Trwa nabór – wpisy są bezpłatne!

Bezpłatny nabór portfolio do Wielkiego Katalogu Kreatywnych

Fot: materiały prasowe
  • architekci-creative-poland-design-portfolio-architekta-wielki-katalog-kreatywnych_1

Architekci, designerzy - pracownie i freelancerzy, którzy chcą za darmo promować swoje usługi w tworzonym przez Creative Poland Wielkim Katalogu Kreatywnych mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Ruszył nabór wpisów do publikacji

Architekci, designerzy zarówno freelancerzy jak i właściciele firm mogą bezpłatnie promować się w Wielkim Katalogu Kreatywnych przygotowywanym przez Creative Poland. Najciekawsze oferty i portfolia zostaną włączone do katalogowej publikacji online. Creative Poland przygotowuje katalog przemysłu kreatywnego zawierający informacje i portfolio firm i osób zajmujących się szeroko pojęta branżą kreatywną.

Wielki Katalog Kreatywnych - nie tylko portfolio architekta

Wielki Katalog Kreatywnych będzie miał formę publikacji internetowej. Powstanie strona internetowa na której umieszczone będą portfolio. Katalog będzie także umieszczony na stronach Creative Poland oraz na portalach partnerów przedsięwzięcia. Katalog z portfolio będzie także rozsyłany w formacie PDF, do potencjalnych klientów w całej Europie (lista odbiorców będzie obejmowała ok. 5 tysięcy adresatów).

Jak zgłosić portfolio do Wielkiego Katalogu Kreatywnych tworzonego przez Creative Poland

W Wielkim Katalogu Kreatywnych tworzony Creative Poland znajdą się tylko najciekawsze portfolia. Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa w projekcie należy przesłać ofertę na adres dagmara.b@creativepoland.eu . W e-mailu powinna znaleźć się informacja o prezentowanej działalności (tekst w języku polskim i angielskim o objętości  ok. 1200 znaków) oraz  oraz maksymalnie 10 zdjęć (w wysokiej rozdzielczości) i logotypy marek

Zamieszczenie oferty jest bezpłatne!

Zgłoszenia do Wielkiego Katalogu Kreatywnych są przyjmowane do końca czerwca 2013 roku. W Wielkim Katalogu Kreatywnych znajdzie się prezentacja 240 wybranych osób, bądź firm - z całego kraju.

Więcej informacji na stronie www.creativepoland.eu

przeczytaj rowniez
Autor: Dorota Tomaszewska
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 5.06.2013 13:39
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.