Lifestyle
LIFESTYLE
Prezent świąteczny za mniej niż 100 pln.

Prezent świąteczny za mniej 100 pln - 10 pomysłów na oryginalny i niedrogi podarunek. Archirama inspiruje!

  • Komentarze

Prezent świąteczny za mniej 100 pln - 10 pomysłów na oryginalny i niedrogi podarunek. Archirama inspiruje!

Ciężko jest znaleźć niezwykły i oryginalny prezent pod choinkę. Czasem jednak warto rozejrzeć się za czymś banalnym… Oczywiście w niebanalnym wydaniu.
Wyrywane kartki kalendarza odchodzą w niepamięć! Ręcznie wykonany drewniany kalendarz klocowy w białym kolorze idealnie sprawdzi się jako stylowa dekoracja każdego domu. Gwiazdkowy prezent może okazać się inspiracją do odliczania dni nowego roku. Kalendarz autorstwa Projektywni Handmade kupisz za 69 pln na DaWanda.pl.

Fot: materiały prasowe

Prezenty świąteczne. Masz dość oklepanych prezentów? Co roku dostajesz parę skarpet różniących się tylko kolorem? Zobacz 10 propozycji oryginalnych prezentów świątecznych, za które zapłacisz nie więcej niż 100 pln. Mikołaj też może mieć zwariowane pomysły!

10 pomysłów na prezenty świąteczne za mniej niż 100 pln. Za niewielkie pieniądze można zdobyć naprawdę wielką rzecz. Różne funkcje i różne zastosowania  niebanalnych prezentów świątecznych. Wśród propozycji Archiramy znajdziesz coś subtelnego i stylowego, ale także coś naprawdę szalonego. Na liście 10 oryginalnych prezentów świątecznych znalazło się coś zarówno dla osoby ceniącej styl i prostotę, małe co nieco dla typowego gadżeciarza, ale także podarunek dla miłośnika ekologicznego stylu życia. Nie zapomnieliśmy także o osobach, których interesuje życie innych stworzeń, np. mrówek.

Zobacz więcej prezentów mikołajkowych, które zaciekawią nie tylko dzieci!

przeczytaj rowniez
Autor: Anna Rychlewicz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 4.12.2013 17:03
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.