Lifestyle
LIFESTYLE

Remont roku. Konkurs

  • Komentarze

Remont roku 2016. Konkurs

Konkurs Remont Roku 2016

Fot: Muratordom

Prace w małym mieszkaniu, przebudowa domu czy wielka modernizacja – udane remonty można zgłaszać do udziału w konkursie Remont Roku 2016

W konkursie Remont Roku 2016 oceniane będą realizacje zakończone do 15 grudnia 2016. Na wygraną mają szansę ci, którym uda się połączyć dobry projekt z wzorcową realizacją. Rezultatem powinna być zmiana jakości życia mieszkańców i wyglądu wnętrza czy elewacji.
Do organizowanego przez Murator oraz Muratordom.pl konkursu można zgłaszać również remonty planowane oraz trwające. Najlepsze z nich wyróżnione zostaną nagrodami rzeczowymi, a także nominacją do nagrody głównej. W 2016 roku trzykrotnie wskazane zostaną najlepsze remonty, za każdym razem jury nominuje do 20 zgłoszeń. Nominowane prace będą zakwalifikowane do finału jeśli inwestorom uda się je dokończyć do 15 grudnia 2016 roku.

Zgłoszenie do konkursu

Żeby pokazać zmianę, konieczne będą zdjęcia „przed” i „po”. Warto więc zrobić małą sesję fotograficzną w  przestrzeni przeznaczonej do remontu, a później powtórzyć ujęcia już po zakończeniu prac. Oprócz zdjęć w zgłoszeniu przesłać należy opis, a także wypełnić formularz dostępny na stronie konkursowej.
Konkurs trwa przez cały rok, od stycznia 2016 do grudnia, a jego wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2017 roku.


Więcej informacji na stronie konkursowej
http://muratordom.pl/remont-roku

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Muratordom
Data publikacji: 18.01.2016 12:51
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.