Lifestyle
LIFESTYLE

Szkolenia dla architektów Perspektywa

  • Komentarze

Nowy cykl spotkań Perspektywa

Dorota Szlachcic przed czarną elewacją Afrykarium we Wrocławiu

Fot: Perspektywa - materiały prasowe Häfele

Dorota Szlachcic, projektantka Afrykarium we Wrocławiu będzie gościem specjalnym cyklu Perspektywa dla architektów i designerów

Dorota Szlachcic, jedna z założycielek pracowni architektonicznej ArC2 Fabryka Projektowa jest znana m.in. jako projektantka Afrykarium we Wrocławiu. Niedawno pisaliśmy także o innej jej pracy, nagrodzonym w konkursie architektonicznym Himalayan Mountain Hut projekcie schronisk dla Nepalu.
Architektka jako gość wieczorów Perspektywa będzie opowiadać o swojej pracy, zaletach uczestniczenia w konkursach architektonicznych i rozwiązywaniu nietypowych zadań.  

Podobnie jak w ubiegłorocznym cyklu, w spotkaniach Perspektywa uczestniczyć będzie również Jacek Rozenek, aktor i trener biznesu. Tym razem gościom spotkań opowie o metodach skutecznej perswazji, relacjach z klientami i zarządzaniu pracownią oraz własnością intelektualną. Szkolenie adresowane jest między innymi do młodych projektantów. Ma pomóc w zdobyciu umiejętności rozmowy z klientem, efektywnej prezentacji pomysłów i negocjowania. Oprócz komunikacji z klientem omawiane będą także zasady dobrego wykorzystywania potencjału pracowników.
W ramach wydarzenia prezentowana będzie także oferta organizatora, marki Häfele.
Wieczory architektów i designerów Perspektywa będą się odbywać w siedmiu miastach Polski w 2015 i 2016 roku. Trzy najbliższe spotkania mają miejsce w Warszawie (24 listopada 2015), Poznaniu (26 listopada 2015) oraz Wrocławiu (2 grudnia 2015).
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie maila na adres perspektywa@prexpert.com.pl, lub wypełnienia formularza na stronie internetowej wydarzenia.

Więcej informacji: perspektywaspotkania.pl.

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Perspektywa - materiały prasowe Häfele
Data publikacji: 10.11.2015 11:42
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.