Lifestyle
LIFESTYLE

Targi designu w Królikarni – zrównoważony rozwój

  • Komentarze

Wzory w ogrodzie - targi współczesnego designu ze zrównoważonym rozwojem w tle

Wzory w ogrodzie - targi designu

Fot: KZ

Targi Designu WZORY już 25 kwietnia; w warszawskiej Królikarni pojawią się produkty zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, design ogrodowy i rośliny

Targ śniadaniowy, zajęcia jogi, a przede wszystkim spotkanie ze współczesnym designem – wszystko na jednej imprezie. Warszawskie Targi Designu WZORY są organizowaną cyklicznie imprezą promującą polskie wzornictwo. Najnowsza edycja, WZORY W OGRODZIE, odbędzie się 25 kwietnia 2015 w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego Królikarni.
Organizatorki targów zapowiadają, że na straganach będzie można znaleźć ekologiczne, recyclingowe oraz organiczne produkty zaprojektowane przez młodych polskich designerów. Wiodącym tematem edycji ma być design zgodny z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Centrum targów będzie stół, miejsce spotkań, rozmów i prezentacji pomysłów.  W programie między innymi spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalembą-Drożdż, która opowie o swojej książce „Słodki Sposób na Alergię” (13.00-14.00) i poczęstuje słodyczami przygotowanymi według własnych przepisów. Kolejnymi gośćmi będą projektanci porcelany marki Kristoff - Fine Porcelainf  (15.00 – 16.00).

Poza tym w Królikarni:
Warsztat renowacji mebli prowadzony przez projektantów z Bibalo Design (11.00-17.00); od rozmontowania krzesła, przez olejowanie i lakierowanie, po prace tapicerskie. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnych mebli. Pokaz rzeźbiarski Konrada Szumilasa; zajęcia jogi; warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzone przez Maję Sobczak; wyplatanie różnych przedmiotów z tzw. wikliny papierowej, sprzedaż roślin i produktów regionalnych.
Więcej informacji na stronie targów designu >>


25 kwietnia 2015
Królikarnia, ul. Puławska 113a, Warszawa
Godziny: 10.00-19.00
Wstęp wolny


przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: KZ
Data publikacji: 16.04.2015 14:51
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.