Lifestyle
LIFESTYLE

Współczesna architektura krajobrazu. Warsztaty pracowni k.

  • Komentarze

Zielone ściany - jak zrobić je samodzielnie? Zrób to sam!

Współczesna architektura krajobrazu z pracownią k.

Fot: pracownia k.

Zielona ściana – zrób to sam. Pierwsze warsztaty Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu

Zielone ściany do małego mieszkania

Za oknem już szaro i jesiennie, ale to dobry czas na projektowanie przyszłorocznych ogrodów. Krakowska pracownia k. zaprasza na do udziału w pierwszych warsztatach Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu.
Pierwsze spotkanie poświęcone będzie zielonym ścianom i żywym obrazom z roślin. Prowadząca pierwsze spotkanie Olena Zapolska przedstawi podstawowe techniki wykonywania takich kompozycji. W czasie  czterogodzinnych zajęć uczestnicy warsztatów wspólnie przygotują pierwszą taką pracę.

Dowiedzą się również, jak założyć samodzielnie prostą zieloną ścianę. Anna Komorowska z pracowni k. podkreśla, że techniki przedstawiane na warsztatach można stosować samodzielnie, także w małych mieszkaniach i ogrodach.  
Akademia Alternatywnej Architektury Krajobrazu to cykl spotkań skierowanych do designerów  i artystów a także osób, które na co dzień nie zajmują się projektowaniem. Tematem przewodnim kolejnych odsłon będzie materiał i mistrzowie posługiwania się różnymi tworzywami, m. in. wikliną i gliną.   Pierwsze warsztaty Akademii Alternatywnej Architektury Krajobrazu odbędą się 22 listopada 2014, w godzinach 11-15
gdzie: Wytwórnia | Kraków, ul. Ślusarska 9 (dojście od ul. Przemysłowej)
koszt udziału: 250 pln
zapisy: biuro@pracowniak.pl, nie później niż 14.11.2014.
Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną trzy całodniowe wejściówki do Wytwórni.przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: pracownia k.
Data publikacji: 27.10.2014 11:09
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.