archirama.pl

Współczesna architektura na Śląsku. II edycja Śląskich Targów Budowlanych

Od 20 do 22 marca 2015 trwać będzie II edycja Śląskich Targów Budowlanych w Opolu

Śląskie Targi Budowlane

II edycja Śląskich Targów Budowlanych w Opolu

Fot: domexpo.com

Śląskie Targi Budowlane w Opolu po raz drugi

Nowe śląskie targi to impreza prezentująca nowości z branży budowlanej, architektury wnętrz i designu. Tegoroczna edycja ma być największą na Śląsku prezentacją oferty rozwiązań energooszczędnych i przyjaznych środowisku, zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w obiektach użyteczności publicznej.
W targach udział weźmie przeszło stu wystawców. Są wśród nich firmy lokalne i duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa. Wśród nich m.in. Internorm, Fibaro, Mebin, Smart Space czy Wolsztyńskie Fabryki Mebli.  

W programie są również liczne otwarte seminaria i wykłady, między innymi:
Zastosowanie drewna termowanego w meblarstwie i budownictwie mieszkaniowym”, „Funkcjonalność i przyszłość domu pasywnego”; „Budownictwo energooszczędne i pasywne: przepisy i aspekty prawne- realia polskie i europejskie”, „Wymagania cieplne stawiane budynkom energooszczędnym z przykładami rozwiązań”; „Budowa energooszczędnego domu jednorodzinnego; praktyczne wskazówki projektowania i realizacji, rozwiązania technologiczne i materiałowe”;  „Fotowoltanika – obliczanie zysku z systemu fotowoltanicznego, najnowsze ceny obejmujące sprzedaż energii z paneli słonecznych)”.

W wybranych punktach odbędą się panele dyskusyjne, gdzie każdy z odwiedzających będzie mógł uzyskać odpowiedzi za zadane przez siebie pytania szerokiemu gronu ekspertów, specjalistów i uznanych autorytetów branżowych.

 Ponadto w programie bezpłatne szkolenia, porady architektów, konkursy z i nagrodami.

Więcej informacji: www.domexpo.com

Autor: KZ
Zdjęcia: domexpo.com
Data publikacji: 6.03.2015 16:21

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!