Lifestyle
LIFESTYLE

Współczesny design dla zwierząt – akcja charytatywna

  • Komentarze

Wspóczesny design, współczesne wzornictwo i grafika na aukcji chartytatywnej Design Dla Zwierząt

Design Dla Zwierząt - akcja charytatywna

Fot: Obszar Roboczy

Akcja i aukcje pod hasłem „Design dla zwierząt” zorganizowane zostały przez Krystynę Łuczak-Surówkę już po raz czwarty. Celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom

Współczesne wzornictwo dla każdego

Pomysł jest prosty: projektanci i firmy zajmujące się współczesnym wzornictwem przekazują organizatorom akcji oferowane przez siebie produkty, od książek i plakatów po meble, a nawet usługi, takie jak projektowanie logotypów i wnętrz. Design Dla Zwierząt otrzymał już lampy, biżuterię, wyroby z metalu,  zabawki, często podpisywane przez projektantów. Kolejne przedmioty przekazywać można do 2 grudnia 2014.
Wszystkie przedmioty są następnie wystawiane na aukcjach internetowych. Kolejne aukcje odbywać się będą od 6 do 14 grudnia 2014 – tak, by zakupione przedmioty mogły trafić pod choinkę. Dochód z aukcji zostanie przekazany do schroniska  Siestrzeń.

Pomysłodawczynią i organizatorem aukcji jest dr Krystyna Łuczak-Surówka. Znana jako historyk i krytyk designu, jest właścicielką sporego stadka zwierząt – trzech psów i tyluż kotów.
Cztery lata temu postanowiła połączyć swoją wielką miłość do designu z miłością do zwierząt – efektem jest trwająca obecnie akcja.przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: Obszar Roboczy
Data publikacji: 2.12.2014 12:34
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.