archirama.pl

Współczesny design dla zwierząt – akcja charytatywna

Akcja i aukcje pod hasłem „Design dla zwierząt” zorganizowane zostały przez Krystynę Łuczak-Surówkę już po raz czwarty. Celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom

Wspóczesny design, współczesne wzornictwo i grafika na aukcji chartytatywnej Design Dla Zwierząt

Design Dla Zwierząt - akcja charytatywna

Fot: Obszar Roboczy

Współczesne wzornictwo dla każdego

Pomysł jest prosty: projektanci i firmy zajmujące się współczesnym wzornictwem przekazują organizatorom akcji oferowane przez siebie produkty, od książek i plakatów po meble, a nawet usługi, takie jak projektowanie logotypów i wnętrz. Design Dla Zwierząt otrzymał już lampy, biżuterię, wyroby z metalu,  zabawki, często podpisywane przez projektantów. Kolejne przedmioty przekazywać można do 2 grudnia 2014.
Wszystkie przedmioty są następnie wystawiane na aukcjach internetowych. Kolejne aukcje odbywać się będą od 6 do 14 grudnia 2014 – tak, by zakupione przedmioty mogły trafić pod choinkę. Dochód z aukcji zostanie przekazany do schroniska  Siestrzeń.

Pomysłodawczynią i organizatorem aukcji jest dr Krystyna Łuczak-Surówka. Znana jako historyk i krytyk designu, jest właścicielką sporego stadka zwierząt – trzech psów i tyluż kotów.
Cztery lata temu postanowiła połączyć swoją wielką miłość do designu z miłością do zwierząt – efektem jest trwająca obecnie akcja.Autor: KZ
Zdjęcia: Obszar Roboczy
Data publikacji: 2.12.2014 12:34

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!