archirama.pl

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014. Tak wyglądają stroje reprezentacji Polski!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi coraz bliżej. Tak będą prezentować się polscy zawodnicy podczas nadchodzącej olimpiady. Firma 4f zaprezentowała nowe stroje polskich olimpijczyków. Najnowsze technologie, materiały, ale także kryształki Swarovskiego ozdobią stroję polskich zawodników!

Stroje polskich zawodników w Soczi

Stroje polskich zawodników w Soczi

Fot: materiały prasowe

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi rozpoczynają się już 7 lutego 2014. Firma 4f zakończyła pracę nad strojami polskiej reprezentacji. Dominującymi kolorami w kolekcji olimpijskiej jest oczywiście biel i czerwień, ale także szarość. Cała kolekcja składa się z trzech linii: defiladowej, sportowej oraz casualowej.

Soczi 2014. Hotele, w których zamieszkają zawodnicy Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!

Kryształki Swarovskiego pojawią się na ubraniach polskiej reprezentacjiw Soczi

Komplet ubrań, dla każdego zawodnika, składa się z ponad 40 elementów. W strojach defiladowych dominuje biel, przełamana szarością. Damskie kurtki będą ozdobione kryształkami Swarovskiego, ma to być nawiązanie do skrzącego się na mrozie śniegu. Z kolei męskie kurtki zdobione będą motywem etno.

>> Zobacz, jakie obiekty sportowe powstały specjalnie na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 w Soczi!

W kolekcji sportowej dominują barwy narodowe: czerwień i biel. Ma to podkreślać i ułatwić rozpoznawalność polskiej kadry olimpijskiej. Warto dodać, że wszystkie elementy strojów zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów. Prace nad kolekcją trawy dwa lata, a wykonanie jednego kompletu odzieży to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Wszystkie stroje zaprezentowanego podczas pokazu. Wzięli w nim udział znani, polscy sportowcy. Jeżeli polska kadra olimpijska na Zimowych Ogrzyskach Olimpijskich 2014 w Soczi, będzie prezentować się tak, jak wyglądają to mamy szansę na kilka zwycięstw.


Płyty laminowane - do wykorzystania nie tylko w wiosce olimpijskiej...

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 13.01.2014 10:12

Z działem Lifestyle poznasz tajniki współczesnego stylu życia. Jeśli nieobca Ci moda, sztuka czy projektowanie, nasz dział okaże się miejscem idealnym dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele inspiracji, które pozwolą zmienić nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także uczynić Cię bardziej wrażliwym na otaczające Cię zjawiska. Dział Lifestyle zaskoczy Cię nowinkami ze świata mody, dzięki czemu Twoja garderoba będzie wypełniona jedynie stylowymi ubraniami tudzież dodatkami. Jeśli interesują Cię futurystyczne projekty pełne oryginalności oraz zaskakujące niekonwencjonalną formą, ten dział dostarczy Ci ich w wystarczającej ilości. W dziale Lifestyle wielkie modowe powroty! Dowiesz się, które dodatki możesz śmiało pożyczyć od babci lub wyciągnąć z pamiątkowego kuferka mamy. Nie czekaj, styl życia zależy tylko od Ciebie!