BIOGRAM
CablePower

CablePower

Profesja: design

Kim jestem

Markę CablePower utworzyliśmy w 2009r. Bodźcem do jej założenia było poszukiwanie prostych a za razem nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych. Lampy CablePower to powrót do archetypu lampy z kabla i żarówki.

Naszym mottem jest słynne "less is more" Miesa van der Rohe. Mniej bo lampy są sprowadzone do niezbędnego minimum, więcej bo dodaliśmy kolor i fakturę kabla. Kolorowe kable o gęstym, niepowtarzalnym splocie i dopracowane w każdym szczególe oprawy to znak rozpoznawczy CablePower. Od początku stawiamy na wysoką jakość i ciekawe rozwiązania co zaowocowało nagrodą "must have" przyznaną przez grono ekspertów w ramach Łódź Design Festival 2010.

Ważniejsze osiągnięcia i nagrody
 • Must Have
  nagroda must have dla lamp CablePower przyznana przez grono ekspertów w ramach Łódź Design Festival
 • Dobry Wzór
  rekomendacja do plebiscytu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego dla lamp CablePower
Oferta
 • Co robię:

  Stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań dlatego nasza oferta ciągle się rozrasta. Początkowo dostępne były pojedyncze lampy CableONE, teraz wśród realizacji mamy również lampy z serii MULTIcable z kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu połączonych kabli. Gdy do tego doda się zabawę kolorem zarówno kabla jak i oprawki wychodzi nieskończona ilość kombinacji. Ta elastycznoć czyni nasze lampy wyjątkowym narzędziem w rękach projektantów wnętrz, a użytkownikom gwarantuje unikatowość rozwiązania.

 • Dotychczasowi klienci:

  Divers - oświetlenie dla sieci sklepów, Lee Wrangler - oświetlenie sklepu w Szczecinie, Miłek Design - oświetlenie salonów fryzjerskich, Endorfina Foksal Warszawa- oświetlenie restauracji, Street Art Deluxe Łódź - oświetlenie Restauracji, Artis Loft hotel Radziejowice, Wincentego 21 Wrocław - oświetlenie restauracji, Cupcake Corner Bakery Kraków - oświetlenie sieci restauracji

WSZYSTKIE PRACE

Dział Portfolio powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować innym własne prace i dokonania. W dziale Portfolio możesz utworzyć własny katalog opatrzony imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem i zamieszczać w nim swoje dzieła. Jest to również świetne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują inspiracji, a także pokrewnych dusz zajmujących się tą samą działalnością. Wszystkie znajdujące się w bazie Portfolio prace są przypisane do kategorii, dlatego ich wyszukiwanie jest dość proste. Każdy z odwiedzających dział ma możliwość skomentowania konkretnych prac danego autora, co umożliwia wymianę poglądów i opinii, a także sprzyja zacieśnieniu relacji pomiędzy użytkownikami. W dziale Portfolio znajdują się prace zarówno początkujących projektantów, jak i bardziej doświadczonych architektów. Każde portfolio zawiera biogram autora, newsy, prace, a także kontakt. Jeśli zechcesz odwiedzić prace konkretnego autora, możesz także ocenić zawartość.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.