„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Redakcja serwisu archirama.pl

REDAKCJA

Dominika Merek
tel. (22) 590 51 28,
dmerek@grupazpr.pl

E-MAIL: archirama@murator.com.pl

 

Adres redakcji

Archirama, ZPR Media Spółka Akcyjna, ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

ZPR Media Spółka Akcyjna nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny. Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione.

Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

ZPR Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-187 Warszawa, ul. Dęblińska 6, NIP 526-00-08-745, REGON 012012459, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000291159, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 91 850 000,00 złotych

Zamów bezpłatny newsletter:
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.