archirama.pl

Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji. Zdobądź doświadczenie w komputerowym wspomaganiu projektowania

Architekturze współczesnej ciężko byłoby zaistnieć bez specjalistycznego oprogramowania 2D i 3D. Światowym liderem w tej dziedzinie jest znany architektom i inżynierom Autodesk. Firma ma w swojej ofercie komplet programów do projektowania budynków, instalacji, gier i wielu innych. Chcąc promować nowości, firma co jakiś czas organizuje specjalne warsztaty dla projektantów. W tym roku odbędą się one 4 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie

Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji  Zdobądź doświadczenie w komputerowym wspomaganiu projektowania!

Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji

Zdobądź doświadczenie w komputerowym wspomaganiu projektowania!

Już 4 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się spotkanie Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji. Na wydarzeniu udostępnionych będzie ok. 40 sesji poświęconych innowacjom i narzędziom projektowym potrzebnym do komputerowego wspomagania projektowania architektury, urbanistyki i nie tylko.

Uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie korzystać z oprogramowania, które oferuje firmaAutodesk. Będzie również możliwość rozmowy z ekspertami rozwiązań firmy oraz z gościem specjalnym, który przeprowadzi prezentację na temat przyszłości projektowania - Lynn Allen.

Program wydarzeń podzielony jest na agendy tematyczne. Należą do nich Architektura i Budownictwo, Obiekty i instalacje przemysłowe, Gis / Energetyka, Przemysł i Mechanika oraz Media i Rozrywka. Każdy dział oferuje inne sesje dotyczace produktów Autodesk.

Korzyści jakie można wynieść z Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji to m. in. zaznajomienie się z najnowszymi technologiami dotyczącymi modelowania informacji o budynku (BIM) - co skraca czas projektowania i może pomóc w uzyskaniu przewagę nad konkurencją. 

Dowiemy się również jak wygląda inwentaryzacja cyfrowa – skanowanie budynku i generowanie cyfrowego modelu. Specjaliści pokażą także jak przy pomocy oprogramowania Autodesk Plant Design Suite tworzyć ciągi technologiczne i obiekty przemysłowe.

Znawcy oprogramowania 3DS Max udostępnią fanom tworzenia wizualizacji architektonicznych najnowsze możliwości programu z użyciem silnika renderującego V-Ray. Dowiemy się przy okazji jak przyspieszyć rendering dzięki współpracy programów AutoCAD, Revit i 3DS Max .

 

To tylko niektóre z planowanych tematów sesji. Więcej informacji znajduje się na stronieForum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić swoje uczestnictwo poprzez formularz rejestracji 

Milena Glinojecka

Autor: Autodesk
Data publikacji: 21.10.2014 09:38

Rozmowy o architekturze.