Rozmowy o architekturze
ROZMOWY O ARCHITEKTURZE

II Festiwal Otwarte Mieszkania 2014. W tym roku zwiedzamy domy architektów. Start już w najbliższą sobotę w Warszawie

  • Komentarze

II Festiwal Otwarte Mieszkania 2014

II Festiwal Otwarte Mieszkania 2014. Fragment sufitu gabinetu w willi Bohdana Pniewskiego

Fot: Maja Wirkus

Co zobaczyć w Warszawie w czasie wakacji 2014? Twórcy architektury większość swojego życia projektują dla innych. Czy zastanawialiście się, jak mogą wyglądać osobiste domy architektów? Nadeszła okazja, by to sprawdzić. Nieznaną architekturę Warszawy prezentuje Festiwal Otwarte Mieszkania

II Festiwal Otwarte Mieszkania 2014: najlepsze bryły i wnętrza

Festiwal jest kontynuacją projektu Mieszkania XX wieku, zrealizowanego w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2012 oraz ubiegłorocznej edycji Festiwalu Otwarte Mieszkania 2013: Mieszkania sztuki - filmową relację z tego przedstawiamy poniżej.
Część główna festiwalu Otwarte Mieszkania odbędzie się w dniach 12-13 oraz 26-27 kwietnia 2014. W ciągu tych czterech dni będzie można zwiedzić  kilkanaście domów architektów, w których twórcy mieszkali, bądź mieszkają do tej pory.

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Maja Wirkus
Data publikacji: 8.04.2014 12:26
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.