archirama.pl

Jak rozsądnie kupić mieszkanie? Dowiesz się tego na wrześniowych Targach Mieszkań i Domów w Warszawie

Już 13 i 14 września w hali nr 4 Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat oferty rynku mieszkań i domów Warszawy i okolic. Będzie między innymi mowa o tym jak skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 13 i 14 września 2014 w budynku Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 13 i 14 września 2014 w budynku Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14

Na targach mieszkaniowych dowiesz się m. in. jak kupić mieszkanie

Sprzedaż mieszkań w roku 2014 miała wypaść marnie, a to z powodu obowiązkowego 5-procentowego wykładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych. Na szczęście stało się inaczej  - dzięki stale utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty pozostały bardzo tanie, a sprzedaż warszawskich inwestycji mieszkaniowych cieszy się powodzeniem.

Po wielu miesiącach spadków cen za mieszkania nareszcie ich poziom jest akceptowalny. Szczególnie interesującą ofertą jest program „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystkich szczegółów dotyczących tego programu i nie tylko dowiemy się na Targach Mieszkań i Domów w Warszawie w budynku Centrum Expo XXI już w najbliższy weekend, 13 i 14 września w godzinach od 10.00 do 17.00

Kupno mieszkania podczas naszych jesiennych targach jest dobrym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Po drugie, zakup pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejszy dzięki rządowemu programowi dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie – wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Do dyspozycji będzie specjalny przewodnik, który oprowadzi nas po targach, w których bierze udział ok. 90 dostawców. Każda z firm przedstawi wyjątkowe oferty kupna domów i mieszkań.

Będą również prezenty! Na stoisku Home Broker będzie można odebrać darmową kartę rabatową Home Profit dającą stałe zniżki w sklepach z branży wykończenia mieszkań  i wyposażenia wnętrz. Dla najmłodszych znajdzie się kącik zabaw, a dla ich rodziców – kawiarenka targowa z pyszną kawą.

Promocje przygotowały m. in. Archon+, Apartlux, Rogowski Development, stołeczni deweloperzy - stali bywalcy Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak ATAL, Bouygues Immobilier, Dolcan Plus, Dom Development, Ghelamco Residential, JW Construction Holding, Marvipol Development, Pro Urba, Robyg czy Ronson.


Na stoiskach banków i pośredników finansowych dowiemy się jak zaplanować zakup mieszkania. Na targach będziemy mieli okazję skorzystać ze specjalnej oferty eurobanku - „Niski Procent na targach”. Jest to oferta kredytu hipotecznego z zerową prowizją! Jeśli planujesz zakup mieszkania - nie możesz przegapić tej oferty!


Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej – osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną – kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2%, jest to oferta warta szczególnej uwagi – powiedział Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl/pl/warszawa

Data publikacji: 11.09.2014 12:02

Rozmowy o architekturze.