Top 10 archiramy
TOP 10 ARCHIRAMY
TOP 10 wieżowców do 2018 roku

Architektura przyszłości. Zobacz TOP 10 wieżowców, które powstaną do 2018 roku! Pobite zostaną kolejne rekordy!

  • Komentarze

Ranking TOP 10 drapaczy chmur, które powstaną do 2018 roku!

Ranking TOP 10 drapaczy chmur, które powstaną do 2018 roku!

Fot: emporis.com

Architektura zmienia się każdego dnia. Wieżowce to jedna z najciekawszych kategorii, w której każdy chce pobić rekord wysokości. Prezentujemy wam TOP 10 drapaczy chmur, które maja powstać do 2018, według rankingu Emporis!

Architektura przyszłości. Architekci ciągle biorą udział w wyścigu na najwyższy budynek świata. Stosuje się coraz to nowsze technologie i systemy, nie zapominając o ekologii i bezpieczeństwie. Projekty wieżowców ciągle powstają, dlatego prezentujemy wam ranking TOP 10 wieżowców, które maja powstać do 2018 roku! Zdradzimy, że padnie rekord 1 km wysokości! Warto zaznaczyć, że najmniejsza wysokość wieżowca ujętego w rankingu to przeszło 500 metrów!

przeczytaj rowniez
Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Tingman00 / Wikipedia, Yhz1221 / Wikipedia, © P&T Group, © Doka, © Tectonic Photo, © Trevor Patt, © SOM, © James O'Claire, emporis.com, © Adrian Smith + Gordon Gill Architecture
Data publikacji: 23.08.2013 12:49
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.